İş Bankası Kolay Para Transferi %50 İndirimli Kart ve cep telefonu numaranızla sitemize üye olarak para göndermek istediğiniz hesapları Kolay Hesap olarak tanımlayın %50 masraf indiriminden yararlanın.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

İş Bankası Kolay Para Transferi %50 İndirimli

İş Bankası Kolay Para Transferi %50 İndirimli

Kart ve cep telefonu numaranızla sitemize üye olarak para göndermek istediğiniz hesapları Kolay Hesap olarak tanımlayın %50 masraf indiriminden yararlanın.

Kredi kartı ya da Bankamatik kartı numaranız ve cep telefonu numaranız ile kolayca üye olabileceğiniz bankamatik.com.tr sitesi size Bankamatik?ten yapacağınız para transferlerinizde masraf indirimi ile birlikte birçok yenilik ve kolaylık sunuyor.

Ailenize, eşinize dostunuza, ev sahibinize, apartman yönetiminize, hatta yurt dışındaki sevdiklerinize daha kolay ve ucuza para göndermek mi istiyorsunuz?

Düzenli ya da çok sık para transferi yaptığınız hesaplarınızdan istediğinizi bankamatik.com.tr?den ?Kolay Hesap? olarak tanımlayabilir, kampanya süresince Bankamatik?ten gerçekleştireceğiniz tüm para transferlerinizde %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
Bankamatik?ten Yapılan Para Transferi İşlemlerine İlişkin Masraf Tarifesi

İşlem Listesi     

Masraf Tarifesi
    

Kampanyalı Tarife*
TP Havale     

3,00 TL
    

1,50 TL
YP Havale     

3,00 TL
    

1,50 TL
Cebe Havale     

3,00 TL
    

1,50 TL
Kartlı Kartsız Başkasının Hesabına Para Yatırma     

3,00 TL
    

1,50 TL
EFT     

5,00 TL
    

2,50 TL
SWIFT           

20,00 TL

* Kampanya kapsamında bankamatik.com.tr sitesinden Kolay Hesap tanımladığınızda Bankamatik'ten yapacağınız tüm para transferlerinizi kampanyalı tarifeden gerçekleştirebilirsiniz..

*Ücretlere BSMV dahildir.

Türkiye İş Bankası kampanya tarifesi ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sisteme Giriş Tarihi : 7.5.2011 08:44:45
Kampanya Bitiş Tarihi :

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.