Koç Ailem'e Özel İndirim ve HEDİYE Birarada! 31 Aralık 2009 tarihine kadar Koç Ailem Programı kapsamında Koç Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarının satın aldıkları yeni sezon bot ve çizmelerde %20 İndirimle birlikte çok şık bir Trexta I-phone kılıfı HEDİYE!
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Koç Ailem'e Özel İndirim ve HEDİYE Birarada!

Koç Ailem'e Özel İndirim ve HEDİYE Birarada!

31 Aralık 2009 tarihine kadar Koç Ailem Programı kapsamında Koç Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarının satın aldıkları yeni sezon bot ve çizmelerde %20 İndirimle birlikte çok şık bir Trexta I-phone kılıfı HEDİYE!

Not: Bu kampanya diğer Beta kampanyaları ile birleştirilemez. Koç Ailem'e Özel %20 İndirim ve Çok Şık Bir HEDİYE! 31 Aralık 2009 tarihi son gün. 


Sisteme Giriş Tarihi : 16.11.2009
Kampanya Bitiş Tarihi :31.12.2009

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.