İş Bankası’ndan Avealı Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası ! İş Bankası ve Avea, hayata geçirdiği yeni kampanya ile krediye ihtiyacı olan Avea abonesi kamu çalışanlarına cazip avantajlar sunuyor. Kampanya kapsamında faturalı hat sahibi kamu çalışanı Avea aboneleri, 48 aya varan vadeyle, aylık %1,05 faiz oranıyla masraf ödeyerek veya aylık %1,15 faiz oranıyla masrafsız nakit kredi kullanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen Avealı kamu çalışanları 5 Nisan- 5 Mayıs 2010 tarihleri arasında kredi kullanıp faturaları için İş Bankası’na otomatik ödeme talimatı verdikleri takdirde ya da mevcut durumda otomatik ödeme talimatları var ise kredi kullanımlarını takip eden 2 ayda 20’şer TL’lik indirimden faydalanıyor.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

İş Bankası’ndan Avealı Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası !

İş Bankası’ndan Avealı Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası !

İş Bankası ve Avea, hayata geçirdiği yeni kampanya ile krediye ihtiyacı olan Avea abonesi kamu çalışanlarına cazip avantajlar sunuyor. Kampanya kapsamında faturalı hat sahibi kamu çalışanı Avea aboneleri, 48 aya varan vadeyle, aylık %1,05 faiz oranıyla masraf ödeyerek veya aylık %1,15 faiz oranıyla masrafsız nakit kredi kullanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen Avealı kamu çalışanları 5 Nisan- 5 Mayıs 2010 tarihleri arasında kredi kullanıp faturaları için İş Bankası’na otomatik ödeme talimatı verdikleri takdirde ya da mevcut durumda otomatik ödeme talimatları var ise kredi kullanımlarını takip eden 2 ayda 20’şer TL’lik indirimden faydalanıyor.

10.000 TL Tutarındaki Kredi İçin Örnek Ödeme Tablosu:
Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Kredi Vadesi (Ay) Toplam Ücret (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL)
10.000 1,05 48 250 1,32 15,88 275,73
10.000 1,15 48 0 1,32 15,87 282,74


**Bu kampanya 5 Nisan – 5 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerlidir. Azami vade 48 aydır. Toplam ücret kredi tutarına göre değişmektedir. Faiz oranları aylık olarak belirtilmiş olup piyasa koşullarına bağlı olarak değiştirilebilir. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte Şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir. Kampanyaya, kamu çalışanı veya emeklisi olup faturalı AVEA Kamu hattı sahibi olan, 10 Kat Maaş Kredisi kullanan ve kampanya geçerlilik süresi içerisinde otomatik ödeme talimatı verenler katılabilecektir. Kullanılmayan ödül tutarı bir sonraki aya devredilmez. Bir müşterinin kazanabileceği azami ödül tutarı 40 TL’dir. Kampanya kapsamında indirim uluslararası dolaşımda yapılan kullanımlar, GPRS, data kullanımları ve paketleri, bağış SMS’leri, taahhütlü kampanyalarda yansıtılan cezalar ve 5 Nisan’dan sonra çıkacak paketler için geçerli değildir.

İş Bankası’ndan Avealı Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyası !

Sisteme Giriş Tarihi : 14.4.2010
Kampanya Bitiş Tarihi :5.5.2010

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.