VakıfBank WorldCard'dan 81 İl'e 81 Otomobil Kampanyası! 1 Mayıs - 31 Temmuz 2010 tarihleri arasında her İl'den bir VakıfBank WorldCard sahibine 1 adet 2010 Model Volkswagen Jetta, 1.6 102Hp Primeline binek araç hediye edilecek.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

VakıfBank WorldCard'dan 81 İl'e 81 Otomobil Kampanyası!

VakıfBank WorldCard'dan 81 İl'e 81 Otomobil Kampanyası!

1 Mayıs - 31 Temmuz 2010 tarihleri arasında her İl'den bir VakıfBank WorldCard sahibine 1 adet 2010 Model Volkswagen Jetta, 1.6 102Hp Primeline binek araç hediye edilecek.

Kampanya Kuralları :

 • Kampanya 01.05.2010 - 31.07.2010 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya, VakıfBank'a ait tüm kredi kartlarıyla (ticari kartlar hariç) kampanya tarihleri arasında toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler ile kampanya tarihleri arasında ilk defa kredi kartı başvurusu yapıp yine bu tarihler arasında başvurusu onaylanan müşterilere yönelik olarak yürütülecektir.
 • İlk defa VakıfBank kredi kartı başvurusu yapıp kampanya tarihleri arasında kartı onaylanan müşterilere 5 çekiliş hakkı verilecektir.
 • VakıfBank kredi kartıyla yapılan her 50 TL alışveriş tutarında 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Örneğin, 5 seferde yapılan 10+20+55+100+50 alışverişeri toplamı 235 TL için 4 çekiliş hakkı verilecektir.)
 • Nakit, iade ve/veya puan kullanımları, hesaba yatan paralar, faiz, fon bedeli dikkate alınmayacaktır.
 • Ek kart sahiplerinin yaptıkları harcamalar asıl kart sahibinin harcamalarına eklenecektir.
 • Çekiliş aşamasında, kart başvuruları ve yapılacak harcamalara atanacak kura numaraları, müşterinin kredi hesabının bağlı olduğu şubenin yer aldığı illere göre değerlendirilecektir.
 • Her ilden bir VakıfBank WorldCard sahibine 1 adet 2010 Model Volkswagen Jette, 1.6 102Hp  Primeline binek araç hediye edilecektir.
 • Çekiliş halka açık şekilde 9 Ağustos 2010 tarihinde saat 11.00'de VakıfBank Kredi Kartları Başkanlığı Basın Ekspres Yolu, Onura İş Merkezi Kat:8 Halkalı/İstanbul adresşbde gerçekleştirilecektir.
 • Milli Piyango Çekiliş Sonuçları, 11.08.2010 tarihli Takvim Gazetesi'nde, www.vakifkart.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir. Ayrıca sonuçlar, kampanyanın yürütüldüğü VakıfBank Kredi Kartları, Basın Ekspres Yolu, Onura İşmerkezi Kat:1 Halkalı - İstanbul adresinde de listeler asılmak suretiyle ilan edilecektir.
 • VakıfBank Personeli, VakıfBank ticari kredi kartı sahipleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bir kişiye birden fazla hediye verilmeyecektir.
 • Kampanya bitiş tarihi itibariyle, VakıfBank kredi kartında asgari ödeme blokesi olan, kartı blokeli, iptal veya aktif olmaya kart hamilleri çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gi,bi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

VakıfBank WorldCard'dan 81 İl'e 81 Otomobil Kampanyası!

Sisteme Giriş Tarihi : 5.5.2010
Kampanya Bitiş Tarihi :31.7.2010

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 18 Yorum Eklenmiştir.

Yorum Yapan: meto | Tarih: 21.8.2010
Başlık: 81 ile 81 araba
Yorum: arkadaşlar ben zonguldak devrekte oturuyorum vakıfbankword 81 ile 81 araba kampanyasın dan zonguldak talihlisiyim gerçekden çok güzel bir duygu bende kampanyayı duyduğumda hiç önemsemedim ama şans benden yana oldu vakıfbank çok teşekkür ediyorum

Yorum Yapan: feyzullah | Tarih: 8.8.2010
Başlık: belli deyil
Yorum: araç sonuçları ve listeleri bilinmiyor

Yorum Yapan: blast | Tarih: 5.8.2010
Başlık: kapanyaya nasıl basvuruyoruz
Yorum: ben vakıfbank word kard kulanıyorum şimdiye kadar bana gelen mesajlarda 14 cekişiş hakınmın oldugu yazılıydı fakat bana herhangi bir cekiş numarası gönderilmedi ??

Yorum Yapan: ali esmer | Tarih: 2.8.2010
Başlık: mesaj
Yorum: selam ben muşteriniz ali esmer bu gune keder 81 çekiliş hak kazanmişım ve çekilişl sonuç ları ne oldu öğrenmek istiyorım

Yorum Yapan: waybet | Tarih: 1.8.2010
Başlık: nerden bakarız
Yorum: arkadaşlar çekiliş sonuçlarına nereden ulaşabiliriz? bir bilginiz varsa bizimle paylaşabilirmisiniz?

Yorum Yapan: Akif | Tarih: 31.7.2010
Başlık: Kaç çekiliş
Yorum: Benim acaba kaç çekiliş hakkım var öğrenmek istiyorum

Yorum Yapan: Bilgin KARA | Tarih: 16.6.2010
Başlık: Çekiliş sonucunun bildirilmesi
Yorum: Kampanyada kazanan talihlinin adresine bildirim yapılması doğru ve dürüst bir uygulama olur.

Yorum Yapan: SACA52 | Tarih: 15.6.2010
Başlık: Gerçekten veriliyor mu?
Yorum: Ben yıllardır bu tür kampanyaları duyarım, ama benim de dahil olduğum bir çok kampanyada bana hiç çıkmadı. Acaba gerçekten veriliyor mu diye düşünüyorum... Çekilişi alan olursa lütfen bana bildirsin.. İnanmak istiyorum

Yorum Yapan: maviiyesill | Tarih: 12.6.2010
Başlık: hayırlısı olur
Yorum: ben seyahat eden bir insanım ve her ilde yüklü harcamalarım var her ilde çekilşe katılma şansım varmı

Yorum Yapan: onur | Tarih: 12.6.2010
Başlık: 50 TL
Yorum: Her türlü alışveriş buna dahilmidir,örneğin ben kredi kartımla altın alışverişi yapıcağım.bu şekilde yaptığım alışverişte ben çekişe katılabilecekmiyim.bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum Yapan: bu kadarda olmaz | Tarih: 29.5.2010
Başlık: adressiz kampanyaya hoşgeldiniz
Yorum: ya arkadaş bu kampanyaya nasıl aşvurulacagı söylemk hiçmi aklınıza gelmiyr yoksa sırf gıcıklık olsun diyemi yapıyorsunuz böyle.koskoco banka olacaksınız bide sinrlenmemek elde degil arkadaş yaaaa

Yorum Yapan: süleyman | Tarih: 28.5.2010
Başlık: inşallah gerçekçi olur
Yorum: bazı kurum ve kuruşların geçmişte yapmış olduğu bu tür kampanyalarda bazı şaibeler olmuştu ama biz yinede bankamıza güveniyoruz

Yorum Yapan: ramazan erturk | Tarih: 27.5.2010
Başlık: örnek alın
Yorum: su an baslayan yapıkredi den örnek alın birde mesaj attım bir karşılık bile atma nezaketinde bile bulunmedınız muhtemelen yanlış bir yere gitti

Yorum Yapan: esma | Tarih: 24.5.2010
Başlık: evet nasıl?
Yorum: zahara arkadaşın da sorduğu gibi nasıl katılınır bu kampanyaya?bir müraacat şekli var mı.yoksa banka harcamalarımızı izleyerek mi verecek?

Yorum Yapan: ramazan erturk | Tarih: 23.5.2010
Başlık: katılım
Yorum: asıl önemli olan nasıl katılmak bunu reklam da hiç önemsemiyrsunuz kimsenin katılmasını istemiyorsunuz sanki

Yorum Yapan: Hüseyin EROĞLU | Tarih: 15.5.2010
Başlık: ihtiyacı olan kazansın
Yorum: ÇOK GÜZEL BİR KAMPANYA.EN AZINDAN 81 AİLE SEVİNECEK DEMEKTİR.

Yorum Yapan: zahara | Tarih: 12.5.2010
Başlık: nasıl
Yorum: ya bu kampanyaya nasıl katılınır? telefonla mı internetle mi,telefonlaysa ne yazıp nereye göndeririz? nasıl bir reklamdır bu allah aşkına herşeyi söyleyip en önemli bilgiyi vermeyen , inanılır gibi değil.

Yorum Yapan: muhammet | Tarih: 11.5.2010
Başlık: Haksızlığın düzeltilmesi
Yorum: Kampanya güzel de eleştirmemek te elde değil ben istanbulda yaşıyorum en az nufusu 18 milyon bunlar arasında bu karta sahip biesürü kişi var ve çıkma ihtimali çok düşük örneğin sinop nufusu en fazla 60 bin bu karta sahip insan sayısı 50 kişiyi geçmez..haksızlık bu. bence nufusa kayıtlı olduğu ile göre yapılmalı daha adaletli olur umarım dikkate alırlar kampanyayı takip ediyorum amam şans çok düşük