Adidas Spor Ayakkabılarda %60 Şok İndirim! Modaelinizde.com'da tüm Adidas Spor Ayakkabılarda %60 indirim fırsatı sizi bekliyor. Bay-Bayan ve Çocuk, 36 farklı modelde 69 TL'den başlayan fiyatlarla siziz bekliyor. Sınırlı sayıda olan kampanyalı ürünleri kaçırmayın!
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Adidas Spor Ayakkabılarda %60 Şok İndirim!

Adidas Spor Ayakkabılarda  %60  Şok İndirim!

Modaelinizde.com'da tüm Adidas Spor Ayakkabılarda %60 indirim fırsatı sizi bekliyor. Bay-Bayan ve Çocuk, 36 farklı modelde 69 TL'den başlayan fiyatlarla siziz bekliyor. Sınırlı sayıda olan kampanyalı ürünleri kaçırmayın!


Adidas Spor Ayakkabılarda  %60  Şok İndirim!

Sisteme Giriş Tarihi : 6.7.2010
Kampanya Bitiş Tarihi :31.7.2010

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 1 Yorum Eklenmiştir.

Yorum Yapan: poyrazus | Tarih: 7.7.2010
Başlık: Aldatma
Yorum: Yalanın da bu kadarı olur hani. Siteye girip herhangi bir ayakkabıdan üzeri çizilen fiyatla satış fiyatını kıyasladığınızda, 60 değil 34 civarı bir indirim olduğunu görürsünüz. Bunu bir ortaokul hatta ilkokul talebesi bile hesaplayabilir. İnsanları bu kadar aptal mı sanıyorlar.