Kipa Paketli Kurban Hizmeti! En kaliteli ürünü, en ekonomik koşullarda tüketiciye ulaştıran Kipa, kurban kesecek olan müşterileri için bu yıl da kusursuz ve ekonomik bir satış kampanyası hazırladı.12 aya varan taksit imkanı da sunan tüm Kipa Hipermarket ve Kipa Ekspress'lerde İslami koşullara ve hijyenik şartlara uygun 3 farklı seçenekte hazırlanan kurban paketleri tüketicilerin ödeme yaptıkları mağazalara teslim edilecek.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Kipa Paketli Kurban Hizmeti!

Kipa Paketli Kurban Hizmeti!

En kaliteli ürünü, en ekonomik koşullarda tüketiciye ulaştıran Kipa, kurban kesecek olan müşterileri için bu yıl da kusursuz ve ekonomik bir satış kampanyası hazırladı.12 aya varan taksit imkanı da sunan tüm Kipa Hipermarket ve Kipa Ekspress'lerde İslami koşullara ve hijyenik şartlara uygun 3 farklı seçenekte hazırlanan kurban paketleri tüketicilerin ödeme yaptıkları mağazalara teslim edilecek.

Kipa Paketli Kurban Hizmeti!

Sisteme Giriş Tarihi : 31.10.2011
Kampanya Bitiş Tarihi :9.11.2011

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.