Cumartesi Migros'ta Gördüğünüze İnanın! Sıcak havalarda kimsenin iştahı olmaz, bir şeyler yemek istemez. Ancak 5 TL’ye alınmış Sütaş Taze Kaşar Peynir’inden yapılmış taptaze bir tost ile 5 TL’ye alınmış buz gibi 12’li Coca Cola 330 ml’ye kimse “hayır” diyemez. Bu enfes keyfe ulaşmak için 30 Haziran günü Migros’ta gördüğünüze inanın, Money Club Kart’ınızla 50 TL ve üzeri alışveriş yapın, inanılmaz indirimleri yakalayın!
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Cumartesi Migros'ta Gördüğünüze İnanın!

Cumartesi Migros'ta Gördüğünüze İnanın!

Sıcak havalarda kimsenin iştahı olmaz, bir şeyler yemek istemez. Ancak 5 TL’ye alınmış Sütaş Taze Kaşar Peynir’inden yapılmış taptaze bir tost ile 5 TL’ye alınmış buz gibi 12’li Coca Cola 330 ml’ye kimse “hayır” diyemez. Bu enfes keyfe ulaşmak için 30 Haziran günü Migros’ta gördüğünüze inanın, Money Club Kart’ınızla 50 TL ve üzeri alışveriş yapın, inanılmaz indirimleri yakalayın!


Cumartesi Migros'ta Gördüğünüze İnanın!

Sisteme Giriş Tarihi : 29.6.2012
Kampanya Bitiş Tarihi :30.6.2012

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.