AsyaCard ile Ödenen İGDAŞ Faturanızı 3 Taksite Bölüyoruz! 15 Ocak – 30 Mayıs 2013 tarihleri arasındaki İgdaş veznelerinden ve Bank Asya internet sitesinden yapacağınız 100 TL ve üzeri faturalarınızı masrafsız olarak 3 taksite bölüyoruz. Katılım için: "IGDAS" yazın, boşluk bırakın kartın son 6 hanesini 2792’ye gönderin." Cep telefonunuza gelen onay sms'inden sonra 30 Mayıs 2013 tarihine kadar 100 TL ve üzeri tüm İgdaş fatura ödemeleriniz 3 taksite bölünecektir.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

AsyaCard ile Ödenen İGDAŞ Faturanızı 3 Taksite Bölüyoruz!

AsyaCard ile Ödenen İGDAŞ Faturanızı 3 Taksite Bölüyoruz!

15 Ocak – 30 Mayıs 2013 tarihleri arasındaki İgdaş veznelerinden ve Bank Asya internet sitesinden yapacağınız 100 TL ve üzeri faturalarınızı masrafsız olarak 3 taksite bölüyoruz. Katılım için: "IGDAS" yazın, boşluk bırakın kartın son 6 hanesini 2792’ye gönderin." Cep telefonunuza gelen onay sms'inden sonra 30 Mayıs 2013 tarihine kadar 100 TL ve üzeri tüm İgdaş fatura ödemeleriniz 3 taksite bölünecektir.

Kampanya Koşulları
• Kampanya kapsamında 15 Ocak – 30 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılan doğalgaz faturalarını İGDAŞ veznelerinden, Bank Asya internet sitesinden ve Bank Asya şubelerinden AsyaCard ile İgdaş faturalarını ödeyen müşterilerimizin sadece 100 TL ve üzeri faturalarını 3 taksitte ödeme imkanı sunulacaktır.
• Kampanya dönemi içerisinde İGDAŞ veznelerinden AsyaCard ile ödeme yapan müşterilerimizin ödeme sonrasında cep telefonlarına "İgdaş veznelerinde AsyaCard ile 30 Mayıs'a kadar ödenen 100TL üzeri faturalarınızı 3'e bölmek için IGDAS yaz, boşluk bırak kartın son 6 hanesini 2792'ye gönder " sms gönderilecektir. Bu sms olumlu cevap veren müşterilerimize "Talebinize istinaden 30 Mayıs 2013 tarihine kadar 100 TL ve üzeri İgdaş fatura ödemeleriniz 3 taksite bölünecektir. Teşekkür ederiz." onay sms'i geldikten sonra faturaları masrafsız olarak 3 taksite bölünecektir.
• Kampanya döneminde Bank Asya internet şubesinden 3 taksit seçeneği işaretlenerek gerçekleştirilen İGDAŞ fatura ödemeleri taksitlendirilecektir.
• İnternet şubesi üyeliği olmayan müşteriler Hızlı Üyelik ile kolayca Bank Asya internet şubesine üye olabileceklerdir.
• Bank Asya internet şubesinden veya tüm Bank Asya şubelerinden kampanya dönemi boyunca tüm son dönem İGDAŞ faturalarının 3 taksitli ödenmesi için otomatik ödeme talimatı verilebilecektir. Mevcutta otomatik ödeme talimatı bulunan tüm müşterilerimiz talimatını yenileyerek kampanyaya dahil olabilecek veya fatura son ödeme tarihinden en geç 1 gün önce olmak şartıyla İGDAŞ faturalarını 3 taksitli olarak Bank Asya internet şubesinden ödeyebileceklerdir.
• Bank Asya internet sayfası üzerinden IGDAS faturası taksitli ödendiğinde, sonraki IGDAŞ fatura ödemlerinizin otomatik taksitlendirilmesi sağlanacaktır.
• IGDAŞ 3 taksit kampanyası için verilen otomatik ödeme talimatları kampanyanın sona ermesinden itibaren geçerli olmaya devam edecek, son dönem faturalarınız taksitsiz olarak talimatlı kredi kartınızdan ödenmeye devam edilecektir. Otomatik İGDAŞ faturası ödeme talimatınızı 0850 222 4 888 Alo Asya’yı arayarak veya Bank Asya internet şubesinden iptal edebilirsiniz.
•     SMS'e olumlu cevap veren müşterilerimizin kampanya dönemi boyunca 100 TL ve üzeri İgdaş fatura ödemeleri otomatik olarak taksitlendirilecektir.
• Kampanya, SMS göndermiş olduğunuz hattınıza Banka tarafından gönderilen onay SMS’i geldikten sonra taksitlendirme gerçekleşecektir. Cep telefonlarına onay sms gelmeyen müşterilerimizin çağrı merkezimizi aramaları gerekmektedir.
•     Sistemlerimizde güncel cep telefon numaraları yer almayan müşterilerimiz ATM, Şube ve 0216 633 48 14 numaraya fax göndererek cep telefon numaralarını güncellemeleri gerekmektedir.
•     Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerimiz 0850 222 4 888 çağrı merkezimizi arayarak da kampanyaya dahil olabilirler.
•     İgdaş Fatura ödemelerini taksitlendirme kampanyasından çıkmak isteyen müşterilerimizin 0850 222 4 888 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kampanyadan çıkabilirler.
•     Süpervirman talimatı ile verilen İGDAŞ fatura ödemeleri de kampanyaya dahil olacaktır.
•     SMS göndermeyen veya çağrı merkezinden kayıt yaptırmayan müşterilerimiz kampanya kapsamına alınmayacaktır. İGDAŞ Faturaları haricindeki fatura ödemeleri kampanya kapsamında yer almamaktadır.
•     Yukarıda belirtilen kanallar haricinde yapılan İGDAŞ fatura ödemeleri kampanya kapsamına alınmayacaktır.
•     Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
•     Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
•     Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

Sisteme Giriş Tarihi : 18.1.2013
Kampanya Bitiş Tarihi :30.5.2013

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.