CardFinans'la Motorlu Taşıt Vergisi Ödemelerinize 6 Taksit Fırsatı! 1-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.finansbank.com.tr, Finansbank Şubeleri ve www.gib.gov.tr üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 6 taksit fırsatından yararlanın!
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

CardFinans'la Motorlu Taşıt Vergisi Ödemelerinize 6 Taksit Fırsatı!

CardFinans'la Motorlu Taşıt Vergisi Ödemelerinize 6 Taksit Fırsatı!

1-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.finansbank.com.tr, Finansbank Şubeleri ve www.gib.gov.tr üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 6 taksit fırsatından yararlanın!

  1. Bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL’lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50.000 TL'yi aşan ödemeler tek çekim olarak gerçekleştirilecektir.
  2. www.finansbank.com.tr ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.
  3. Kampanyaya bireysel ve ticari banka kartları dahil değildir.
  4. Kampanyadan, bireysel ve ticari kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanacaktır.
  5. Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sisteme Giriş Tarihi : 1.7.2013
Kampanya Bitiş Tarihi :31.7.2013

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.