Migros'ta Gördüğünüze, Duyduğunuza İnanın! Bu çarşamba, perşembe ve cuma tek seferde yapacağınız 50 YTL ve üzeri alışverişlerde görülmemiş, duyulmamış fiyatlar sizleri bekliyor. 1.000 gr. Banvit Körpe Kokteyl Sosis 6.99 YTL yerine 1 YTL. İnanılmaz indirimlerin devamı Migroslarda.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Migros'ta Gördüğünüze, Duyduğunuza İnanın!

Migros'ta Gördüğünüze, Duyduğunuza İnanın!

Bu çarşamba, perşembe ve cuma tek seferde yapacağınız 50 YTL ve üzeri alışverişlerde görülmemiş, duyulmamış fiyatlar sizleri bekliyor. 1.000 gr. Banvit Körpe Kokteyl Sosis 6.99 YTL yerine 1 YTL. İnanılmaz indirimlerin devamı Migroslarda.


Bu fiyatlar, Migros Club Kart ya da diğer parolu kartınızla tek seferde yapacağınız 50 YTL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 50 YTL kotasına kampanya ürünleri dahil değildir. Bir alışverişte tek ürün indirimi yapılacaktır. Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, cep telefonu kontörü satışları ve paropuan çekleri dahil değildir. Ürün stok miktarı 40.000 Adettir.

Sisteme Giriş Tarihi : 13.11.2008
Kampanya Bitiş Tarihi :14.11.2008

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.