Atlas Halı'dan 6m2 Halı alana Kütahya Porselen Yemek Takımı Hediye!... Atlas Halı'dan alacağınız 6m2 halılar kütahya porselen yemek takımı hedyeli üstelik CardFinans'a özel peşin fiyatına 18 taksitle..
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Atlas Halı'dan 6m2 Halı alana Kütahya Porselen Yemek Takımı Hediye!...

Atlas Halı'dan 6m2 Halı alana Kütahya Porselen Yemek Takımı Hediye!...

Atlas Halı'dan alacağınız 6m2 halılar kütahya porselen yemek takımı hedyeli üstelik CardFinans'a özel peşin fiyatına 18 taksitle..

Sisteme Giriş Tarihi : 24.6.2007
Kampanya Bitiş Tarihi :

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 3 Yorum Eklenmiştir.

Yorum Yapan: istek | Tarih: 15.9.2008
Başlık: atlas halı bizi üzdü
Yorum: kendilerinin yaptıracaklarını "lutfettiler".Ancak halıyı kendimiz satıcıya teslim etmeliymişiz.Kendileri teknik eleman gönderip yerinde tespit yapamazlarmış.Üreticileri kendileriymiş ancak fabrika telefonunu veremezlermiş.Yani görüştüğüm bayan dışında hiç kimse ile görüşmem sonuç vermezmiş. Fabrikalarının adresini dahi veremezlermiş.Vallahi sinirden tepem attı ve halıları kalabalık bir meydanda yakmayı düşündüm sağolsun eşim engelledi.Bu izmir pazarlama sorumlusu bayan elbette yasalarla tanışacak.

Yorum Yapan: istek | Tarih: 15.9.2008
Başlık: atlas halı bizi üzdü
Yorum: izmirden yaklaşık 5 ay kadar önce 2 adet atlas klasik halı aldım. evde tadilat olduğu için halıları 1 ay önce serdik ve misafir odası olduğu için bilirsiniz özel günlerde kullanıyoruz. 2 hafta önce halının overloklarında sökülmeler gördük, satıcıyı arayıp garanti belgesini talep ettik ancak garanti belgesi olmadığını söylediler. binbir güçlükle ege bölgesi sorumlusuna ulaştık ve durumu izah ettik bölge sorumlusundan şok bir cevap aldım "overlok hataları garanti kapsamına girmezmiş" ama insaniyet

Yorum Yapan: bedia güler | Tarih: 8.5.2008
Başlık: kullanıcı
Yorum: efes desenini alıcam bulundugum mühüt gemlik nerededir acaba