Cardfinans İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık kullanıcıları oturdukları yerden para kazanıyor! 1 - 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında e-ekstre alan CardFinans, ClubFinans, Fix Card ve GO Card kredi kartı müşterileri toplamda 50 TL’ye kadar ParaPuan kazanıyor.
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Cardfinans İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık kullanıcıları oturdukları yerden para kazanıyor!

Cardfinans İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık kullanıcıları oturdukları yerden para kazanıyor!

1 - 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında e-ekstre alan CardFinans, ClubFinans, Fix Card ve GO Card kredi kartı müşterileri toplamda 50 TL’ye kadar ParaPuan kazanıyor.

1 - 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında e-ekstre alan CardFinans, ClubFinans, Fix Card ve GO Card kredi kartı müşterileri arasından 5 Eylül 2011’e kadar İnternet Şubesine ilk defa giriş yapanlara 20 TL değerinde ParaPuan, Mobil Bankacılığa ilk defa giriş yapanlara ise 30 TL değerinde ParaPuan verilecektir. ParaPuanlar 15.09.2011 – 25.09.2011 tarihleri arasında müşterilerin kredi kartına yüklenecektir. Birden fazla kredi kartı olan müşterilerin ParaPuanları, en son işlem yapılan kredi kartına yüklenecektir.

Bir müşteri, kampanyadan bir kere faydalanabilir ve İnternet Şubesi için 20 TL karşılığı ParaPuan ve Mobil Bankacılık için 30 TL karşılığı ParaPuan olacak şekilde en fazla 50 TL karşılığı ParaPuan kazanabilir. Finansbank ve iştirak çalışanları, ortak markalı kredi kartları ve kurumsal kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

Cardfinans İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık kullanıcıları oturdukları yerden para kazanıyor!

Sisteme Giriş Tarihi : 1.8.2011
Kampanya Bitiş Tarihi :31.8.2011

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.