Otomatik Ödeme Talimatı Verin, Fatura Takip Derdinden Kurtulun ! 15 Şubat – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası hesabınızdan vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarınız kazandırıyor! Kampanya tarihleri arasında faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verin, hem fatura takip derdinden kurtulun hem de 50 TL Worldpuan kazanma fırsatını yakalayın! Üstelik, her yeni fatura talimatınız için ayrı bir çekiliş hakkı kazanarak şansınızı katlayın !
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Otomatik Ödeme Talimatı Verin, Fatura Takip Derdinden Kurtulun !

Otomatik Ödeme Talimatı Verin, Fatura Takip Derdinden Kurtulun !

15 Şubat – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası hesabınızdan vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatlarınız kazandırıyor! Kampanya tarihleri arasında faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verin, hem fatura takip derdinden kurtulun hem de 50 TL Worldpuan kazanma fırsatını yakalayın! Üstelik, her yeni fatura talimatınız için ayrı bir çekiliş hakkı kazanarak şansınızı katlayın !

 • Esnek hesabınız var ise hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığında dahi Esnek Hesap limitinizden faturalarınız zamanında ödenir, gecikme derdi yaşamazsınız.
 • Bu fırsatı kaçırmamak için talimatlarınızı İnternet Bankacılığı veya Telefon Bankacılığı üzerinden anında verebilir ya da en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilirsiniz.
 • Kampanya 15 Şubat 2013 - 31 Mart 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, vadesiz hesabından otomatik fatura ödeme talimatı veren Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterilerine her yeni otomatik fatura talimatı için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler arasında çekiliş ile 1.000 kişi ödüllendirilecektir.
 • İptal edilip tekrar talimat verilen faturalar kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.
 • Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya dahil olabilmek için ilgili fatura için ilk kez talimat verilmiş olmalı ve talimat verilen faturaların ödüllendirme tarihinde aktif statüde bulunmaları gerekmektedir.
 • Bir kişi 50 TL değerinde Worldpuan ödülünü birden fazla kez kazanamaz.
 • Kampanya sonucu kazanılan 50 TL Worldpuan, kazanan müşterilerimizin açık statülü kredi kartlarına, kredi kartı olmayan müşterilerimizin banka kartlarına yüklenecektir.
 • 18 yaşından küçükler, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.

Sisteme Giriş Tarihi : 3.3.2013
Kampanya Bitiş Tarihi :31.3.2013

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.