Bonus'a özel Emlak ve çevre temizlik vergisi ödemelerinde ücretsiz 5 taksit! 31 Mayıs 2013 tarihine kadar Belediye- Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde 5 taksit fırsatı sizleri bekliyor...
Kredi Kartları kredikartlari.net

kredikartlari.net: Size En Uygun Kredi Karti Hangisi? Kredi kartlari hakkinda güncel haberler, taksit seçenekleri, güncel kampanyalar, hediyeli alisveris, bol taksitli kredi karti kampanyalari, en iyi firsatlar, en iyi avantajlar, hediyeler.

Bonus'a özel Emlak ve çevre temizlik vergisi ödemelerinde ücretsiz 5 taksit!

Bonus'a özel Emlak ve çevre temizlik vergisi ödemelerinde ücretsiz 5 taksit!

31 Mayıs 2013 tarihine kadar Belediye- Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde 5 taksit fırsatı sizleri bekliyor...

Kampanya Detayları:

 1. Kampanya 31 Mayıs 2013 tarihine kadar Belediye- Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir.
 2. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım SMS'i göndermeleri gerekmektedir.
 3. 31 Mayıs 2013 tarihine kadar "VERGI" yazarak 3340'a SMS gönderen müşterilerin emlak ve çevre temizlik vergileri ücretsiz olarak 5 taksitte ekstrelerine yansıtılacaktır.
 4. Kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 5. Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.
 6. Kampanya belediyelerde bulunan tüm banka POS'larında yapılan işlemlerde geçerlidir.
 7. Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi ve Money Visa'lar dahildir.
 8. Kampanyaya sanal POS ve sanal kart ile yapılan işlemler de dahildir.
 9. Emlak vergisi ödemeleri müşterinin oturduğu ilçenin belediyesi tarafından tahsil edilmektedir. Bağlı bulunulan belediyenin internet sayfası varsa, bu internet sayfası üzerinden online olarak da ödeme yapılabilir.
 10. Bonus Genç ve Bonus Flexi kampanyaya dahil değildir.
 11. Kampanyaya Bonus Business ve Filo Card dahildir. Deniz Bonus ve TEB Bonus da kampanyaya dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya SMS göndermelidir. PTT Bonus, Abank, ING Bank, Tekstilbank, American Express, Miles&Smiles ve Miles&Smiles Ticari Kartlar ile American Express Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 12. Flexi Card'lıların kampanyadan yararlanabilmesi için önce "EVET VERGI" yazıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi'lilerin kampanya katılım ücreti 1,99 TL'dir. Flexi'lilerin kampanya katılım iptalleri için IPTAL VERGI yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
 13. Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 14. İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse taksitlendirme yapılmayacaktır.

Sisteme Giriş Tarihi : 7.5.2013
Kampanya Bitiş Tarihi :31.5.2013

Üzgünüz: Kampanyayının Süresi Dolmuş...

Kampanyanın Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Kampanyaya Yorum Ekle.


yenile

Kampanyaya Toplam 0 Yorum Eklenmiştir.