Malatyapark

MalatyaPark'ta Elif'in Düşleri Müzikal Gösterisi!

26 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında 14.00, 16.00, 18.00 saatlerinde ücretsiz olarak gerçekleşecek Elif'in Düşleri etkinliği için MalatyaPark'a davetlisiniz!

Devamını Oku

Malatyapark

Miniklerin severek izlediği Elif'in Düşleri, şimdi MalatyaPark'ta!

26 Temmuz - 04 Ağustos tarihleri arasında 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak olan etkinlik için MalatyaPark'a davetlisiniz!

Devamını Oku

Malatyapark

Malatyapark 29 - 30 Nisan Güzel Sanatlar Etkinliği!

Abdülhamid Han Ortaokulu öğrencilerinden Güzel Sanatlar, Teknoloji Tasarım ve Müzik Şöleni, 29-30 Nisan’da MalatyaPark’ta sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Malatyapark

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklarımız için eğlenceler MalatyaPark'ta!

Bando konseri, palyaçolar, yüz boyama etkinlikleri ve öğrencilerimizin gösterileriyle coşku ve neşe dolu bir 23 Nisan için tüm çocuklarımız MalatyaPark'a davetli.

Devamını Oku

Malatyapark

Malatyapark Üreten Eller Sanat Sergisi!

Mehmet Topsakal Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin birbirinden güzel tasarımlarının sergileneceği Üreten Eller Sanat Sergisi için 12-14 Nisan tarihleri arasında MalatyaPark’a davetlisiniz.

Devamını Oku

Malatyapark

Çocuklar MalatyaPark’ta Niloya ile hem eğlenecek hem de öğrenecek!

Çok sevilen çizgi film kahramanı Niloya, 12 – 18 Nisan tarihleri arasında çocuklarla birlikte eğlence dolu oyunlar, neşeli şarkılar ve çeşitli eğitici aktivitelerle keyifli bir gün geçirmek için MalatyaPark’a geliyor.

Devamını Oku

Malatyapark

MalatyaPark Resim Sergisi!

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle Malatya Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nün düzenlediği Resim Sergisi, 6-7 Nisan tarihlerinde MalatyaPark’ta sizleri bekliyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER