Garanti Bankası

Bonus ile Eğitim kurumu ödemelerinize ücretsiz 3 taksit fırsatı!

01 Ağustos-15 Eylül 2019 Garanti BBVA Bankası kredi kartlarınız ile eğitim kurumlarında yapacağınız 500 TL - 50.000 TL arası peşin ödemeleriniz sonradan 3 taksite ücretsiz olarak bölünecektir.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti BBVA'dan Bayram Ettiren Krediler!

Tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun kredi seçenekleri Garanti BBVA’da! Siz de 60 aya varan, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti BBVA Mobil iPhone X Çekiliş Sonucu Açıklandı!

30 Temmuz 2019 tarihinde yapılan çekilişle 5 kişi Garanti BBVA Mobil şubeye giriş yaparak iPhone X kazandı. İşte çekiliş sonunda ödül kazanan asil ve yedek talihliler...

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti BBVA Mobil’e giriş yapın, çekilişle 5 iPhone X’ten birini kazanma şansı yakalayın!

28 Haziran – 19 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil’e giriş yapın, çekilişle 5 iPhone X’ten birini kazanma şansı yakalayın! Daha çok giriş yapın, daha çok çekiliş hakkı kazanın!

Devamını Oku

Garanti Bankası

SGK prim ödemelerine Bonus ile 3 taksit!

10 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında 1.000-50.000 TL aralığındaki SGK prim ödemelerine ücretsiz 3 taksit sunulacaktır.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti Cep/İnternet üzerinden D and R’da 20 TL indirim!

9 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı/fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, dr.com.tr’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 20 TL indirim kodu kazanıyor.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti Ticari Kartlardan Market Alışverişine 150 TL bonus!

3-30 Nisan tarihleri arasında Bonus Business, Bonus Business American Express , Easy ve Dragon Bonus Business ile tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk market ve çeşitli gıda harcamasına 25 TL, ikinci market harcamasına 50 TL, üçüncü market harcamasına 75 TL bonus, toplamda 150 TL bonus hediye edilecektir.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti’den Hikayeler’i takip edin, Boyner indiriminizi kazanın!

15 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Boyner mobil uygulamasına özel elektrikli ev aletleri aletleri dışında yapılacak 200 TL üzeri alışverişe anında 50 TL indirim kazanmak için, Garanti Cep’te yer alan Garanti’den Hikayeler alanını takip etmeyi unutmayın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER