Garanti Bankası

SGK prim ödemelerine Bonus ile 3 taksit!

10 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında 1.000-50.000 TL aralığındaki SGK prim ödemelerine ücretsiz 3 taksit sunulacaktır.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti Cep/İnternet üzerinden D and R’da 20 TL indirim!

9 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı/fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, dr.com.tr’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 20 TL indirim kodu kazanıyor.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti Ticari Kartlardan Market Alışverişine 150 TL bonus!

3-30 Nisan tarihleri arasında Bonus Business, Bonus Business American Express , Easy ve Dragon Bonus Business ile tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri ilk market ve çeşitli gıda harcamasına 25 TL, ikinci market harcamasına 50 TL, üçüncü market harcamasına 75 TL bonus, toplamda 150 TL bonus hediye edilecektir.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti’den Hikayeler’i takip edin, Boyner indiriminizi kazanın!

15 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Boyner mobil uygulamasına özel elektrikli ev aletleri aletleri dışında yapılacak 200 TL üzeri alışverişe anında 50 TL indirim kazanmak için, Garanti Cep’te yer alan Garanti’den Hikayeler alanını takip etmeyi unutmayın.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti’den Hikayeler’i takip edin, idefix indiriminizi kazanın!

idefix.com’ un 20. yılına özel binlerce kitapta %50 indirime ek 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL daha indirim kazanmak için, 20 Mart 2019 tarihinde, saat 12:00’den itibaren Garanti Cep’te yer alan “Garanti’den Hikayeler” alanını takip etmeyi unutmayın.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti Bankası'ndan Online Alışveriş Kredisi

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin! E-ticaret sitelerinden yaptığınız alışverişlerde istediğiniz ürünleri Garanti Alışveriş Kredisi ile kolayca satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanlarıyla alışverişlerinizi ertelemeyin, hayalinizdeki ürüne tam da istediğiniz anda sahip olun.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Samsung akıllı cihazlarda kaçırılmayacak fırsatlar Garanti’de!

21 Mart 2019 tarihine kadar Garanti Cep/Internet’e giriş yapın, seçili 3 telefonda geçerli %20 indirim ve S10e lansmanına özel ek avantajlardan faydalanın.

Devamını Oku

Garanti Bankası

Garanti’den Mart ayına özel Twist indirimi!

18 Mart – 24 Mart 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/ İnternet’e giriş yapan müşterilerimiz Twist mağazalarından, Twist App’ten veya www.twist.com.tr adresinden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim kazanıyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER