TEB Worldcard

TEB kredi kartlarına özel Gratis.com’da 20 TL Bonus!

CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan kampanyaya katılın, TEB kredi kartlarınızla Gratis.com’da tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Bonus kazanın!

Devamını Oku

TEB Worldcard

TEB Bonus ile MTV Ödemelerinize Ücretsiz 2 Taksit Kampanyası

31 Temmuz 2019 tarihine kadar TEB kredi kartlarınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatını kaçırmayın!

Devamını Oku

TEB Worldcard

TEB Kredi Kartlarına özel Yolcu360.com'da %20'e varan indirim!

31 Aralık 2019 tarihine kadar TEB Kredi Kartları ile Yolcu360.com'dan yapılacak kiralamalarda %20'e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

TEB Worldcard

Yaz Tatili Deyince; Deniz, Kum, Güneş ve TEB Kredi Kartları!

01-30 Nisan 2019 tarihleri arasında tek seferde 500 TL ve üzeri konaklama, havayolu, seyahat acentası, araç kiralama sektörlerinden harcamasına 20 TL bonus kazanabilirsiniz. 100 TL'ye varan bonus için hemen Cepteteb'den kampanyaya katılın.

Devamını Oku

TEB Worldcard

TEB Kredi Kartları ile Kira Gelir Vergisi Ödemesi 3 Taksit!

13 Mart-1 Nisan 2019 tarihleri arasında Kira Gelir Vergi'nizi TEB Kredi Kartlarınızla ödeyin, 3 Taksit Fırsatını Kaçırmayın!

Devamını Oku

TEB Worldcard

BKM Express ile yapacağınız ilk alışverişin yarısı TEB'den hediye!

21 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında TEB Banka/Kredi Kartlarınız ile BKM Express üzerinden yapacağınız ilk işlemin %50'si bizden olsun!

Devamını Oku

TEB Worldcard

Sinema ve Tiyatroda İndirim TEB'den!

TEB Bonus, TEB Worldcard veya TEB Banka Kartınız'la hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER