Akaryakıt

Tekzen'den Alın, Total'de Kazanın!

Tekzen ’den 1 – 31 Ekim Tarihleri Arasında Tek Seferde 500 TL ve Üzeri Alışverişlere Total’den 50 TL Değerinde Yakıt Hediye!

Devamını Oku

Akaryakıt

Axess ile Doğalgaz Faturalarına 3 Taksit Fırsatı!

Akbank kanalları, doğalgaz kurumlarının vezneleri ve internet sitelerinden ödeyeceğin 100TL ve üzeri doğalgaz faturalarına 3 taksit fırsatı! İlk harcamadan önce Axess Mobil'den Hemen Katıl'a tıkla!

Devamını Oku

Akaryakıt

CarrefourSA'da alışveriş sizden, yakıtınız Aytemiz'den!

31 Ekim'e kadar CarrefourSA’lardan CarrefourSA kart ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize Aytemiz'den 15 TL değerinde yakıt puan hediye.

Devamını Oku

Akaryakıt

BP’de 30 TL’ye varan bonus

1 Ekim – 15 Kasım 2019 tarihleri arasında BP istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın

Devamını Oku

Akaryakıt

Shell İstasyonlarında 40 TL'ye Varan MaxiPuan!

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından 1 Ekim – 15 Kasım 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 40 TL’ye varan MaxiPuan! Kampanyaya Maximum Mobil’den katılana 40 TL, diğer kanallardan katılana 30 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Akaryakıt

Shell Select deli2go sandviç BMW 4 Çekilişi!

Shell Select’lerdeki deli2go sandviçlerinden çıkan şifreyi shell.com.tr’ye girin veya 2313’e gönderin, BMW 4 Serisi Coupé kazanma şansını yakalayın!

Devamını Oku

Akaryakıt

Total istasyonlarında 30 TL Yapı Kredi Total Puan fırsatı!

16 Eylül - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Total istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapın 30 TL değerinde Yapı Kredi Total Puan kazanın.

Devamını Oku

Akaryakıt

Positive Card ile Miles and Smiles'ınızı Birleştirin 30 TL Yakıt Puan Kazanın!

Miles & Smiles üyeliği ile Positive Card üyeliklerini eşleştiren ve Miles&Smiles üyeliğinde en az 1500 Mili bulunan ilk 15.000 kişiye 30 TL değerinde yakıt hediye! Siz de hemen üyeliklerinizi eşleştirin, fırsatlara yolculuğunuz anında başlasın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER