Akaryakıt

Güle güle gidin diye ilk depo akaryakıtınız Hyundai'den hediye!

1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında tüm Hyundai yetkili satıcılarında i10 ve i20 model araç alımlarında, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olmak üzere 300 TL değerinde smart puan yüklü Shell smart kart hediye

Devamını Oku

Akaryakıt

Opet Sevgililer Günü Kampanyası Rossmann Reyonlarında %35 İndirim!

14 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında, Türkiye’de ki tüm Ultramarket olan Opet istasyonlarında en sevdiğiniz kişisel bakım ürünleri sevgililer günü'ne özel indirimlerle!

Devamını Oku

Akaryakıt

WorldCard ile 30 TL Petrol Ofisi Puan Hediye!

Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Şubat - 31 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 25 TL, World Mobil katılımı ile 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.

Devamını Oku

Akaryakıt

BP istasyonlarında KIA Family Silver Card’a özel avantajlar

KIA Family Silver Card kullanıcıları programa katılan BP Club üyesi istasyonlarda KIA araçlarıyla yapacakları ilk 1.500TL’lik akaryakıt/otogaz alımı sonrasında 30TL hediye akaryakıt; daha sonra yapacakları tüm alımlarda ise 5 kat BP Club puan kazanacaklar.

Devamını Oku

Akaryakıt

BRC'liler BP'de %2 Hediye Otogaz Kazanıyor!

BP ile BRC arasında başlayan işbirliği çerçevesinde BRC müşterileri, BP istasyonlarından her otogaz alımlarında %2 hediye otogaz kazanma fırsatına sahip oluyor.

Devamını Oku

Akaryakıt

Hopi'liler BP'de Kazanır! Her Alışverişte Bol Bol Paracık!

16 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP istasyonlarından akaryakıt alımı yapan HOPİ’liler %1,5’i oranında HOPİ Paracık kazanılacaktır.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER