Ulaşım

Otoyol ve köprülerde Papara Card'lı olanlara yarısı iade!

01 - 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Papara Card'ınla Otoyol ve köprülerdeki nakit gişelerinde yapacağın ödemenin yarısı hediye.

Ulaşım

Kasım'da World ile Temassız ulaşım harcamalarınızda 10 TL indirim!

1 - 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi World ile her 2 adet temassız ulaşım harcaması sonrasında 2 TL, toplamda 10 TL indirim kazanın!

Ulaşım

Bonus ile Ulaşımda her 3 temassız harcamanızdan biri bedava!

17 Ekim - 17 Kasım 2019 tarihileri arasında Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, ulaşımda temassız veya mobil ödeme olarak yapacağınız her harcamanıza %33 bonus kazanın.

Ulaşım

WorldCard ile BiTaksi'de 60 TL indirim!

15 Ekim - 15 Kasım 2019 tarihleri arasında BiTaksi uygulamasından yapılacak yolculuklarda toplam 60 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ulaşım

Ulaşım Ödemeleriniz Maximum Mobil ile Artık Çok Kolay!

Ankara, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Mersin ve Muğla’da toplu taşıma araçlarında ulaşım ödemelerinizi temassız özellikli İş Bankası kredi kartlarınız ile temassız ödeme yaparak veya Maximum Mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme ile yapabilirsiniz.

Ulaşım

QNB First ile havalimanı VIP Transfer Ayrıcalığı!

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti ile First class bir yolculuk deneyimine hazır mısınız? Keşke özel şoförlü, konforlu bir araba kapıma kadar gelseydi dediğiniz her anda, QNB First yanınızda!

Ulaşım

Maximum Mobil’den İstanbulkart Yüklemelerine 30 TL MaxiPuan!

10 Eylül - 10 Ekim 2019 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınız ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde 5 TL, toplamda 30 TL MaxiPuan kazanın.

Ulaşım

World Mobil'e özel BiTaksi uygulamasında 40 TL indirim!

09 - 23 Eylül 2019 tarihleri arasında World Mobil'e özel BiTaksi uygulamasından yapılacak yolculuklarda toplam 40 TL indirim!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER