Eğitim / Kırtasiye

Axess'e özel dr.com.tr'de 20 TL İndirim!

Axess’e özel 10 Temmuz - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında dr.com.tr'de 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim hediye! Üstelik 7 taksitle. Kampanya indirim kodu: AKBANK20

Eğitim / Kırtasiye

Online kitap ve oyuncak alışverişinize toplam 30 TL bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, İnternetten Garanti BBVA POS’larından yapacağınız her 50 TL ve üzeri kitap ve oyuncak alışverişlerinize %20, toplam 30 TL bonus kazanın.

Eğitim / Kırtasiye

CardFinans'tan Oyuncak-Kitap Kampanyası ile 50 TL ParaPuan!

Mayıs ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla, farklı günlerde veya aynı gün farklı işyerlerinde tek seferdeki her 100 TL ve üzeri internetten oyuncak, kitap ve kırtasiye alışverişlerinize 10 TL, toplamda ise 50 TL'ye varan ParaPuan hediye!

Eğitim / Kırtasiye

İnternetten yapacağınız kitap ve oyuncak alışverişinize toplam 30 TL bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, İnternet üzerinden, Garanti BBVA POS’larından yapacağınız her 50 TL ve üzeri kitap ve oyuncak alışverişlerinize %20, toplam 30 TL bonus kazanın. Kampanyaya katılarak alışverişinizi GarantiPay ile tamamlayın, ekstra 5 TL bonus kazanın.

Eğitim / Kırtasiye

Axess'e özel Logiscool'da %10 İndirim!

Axess’e özel Uluslararası Kodlama ve Robotik Kursu Logiscool’da 1 saat kodlama dersi ücretsiz, üstelik tüm kurs kayıtlarında %10 indirim ve 6 taksit fırsatıyla!

Eğitim / Kırtasiye

ING Turuncu Ekstra ile Hepsiburada Kitap Alışverişleri %15 İndirimli!

1 Şubat - 31 Temmuz tarihleri arasında Hepsiburada.com'dan yapılacak 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde ING Turuncu Ekstra Kart kullananlara %15 indirim uygulanacaktır.

Eğitim / Kırtasiye

Axess'e özel D&R'da 30 TL chip-para!

Axess’e özel 5 – 14 Şubat 2020 tarihleri arasında D&R mağazalarında 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL chip-para hediye! Üstelik 7 taksitle.

Eğitim / Kırtasiye

Sevgililer Günü’nde de seni düşünür o.

Bankkart Mobil’den katılıma özel, 7-14 Şubat 2020 tarihleri arasında Bankkart ile çiçek, elektronik, giyim, kırtasiye, kitap, kozmetik, kuyum ve saat sektörlerinden yapacağınız toplamda 250 TL alışverişinize 25 TL Bankkart Lira hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER