Sağlık / Hastane

Eğitim ve Sağlık harcamalarınıza vade farksız 5 taksit

Sağlam Kartınız ile eğitim ve sağlık sektörlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalar vade farksız 5 taksit yapılacaktır. Vade farksız 5 taksit MCC kodu eğitim ya da sağlık ile ilgili olan işyerlerinde geçerli olacaktır.

Sağlık / Hastane

Akasya Yoga ve Wellness Festivali!

Biz de dahil olmak üzere bütün yoga tutkunlarına müjde! Yaz tatili sonrası yeni döneme zihinsel sadelik ve huzurla giriş yapmak isteyenler için 7 - 8 Eylül tarihlerinde açık havada Yoga & Wellness Festivali’nin ikincisini düzenliyoruz!

Sağlık / Hastane

Sağlıkta-Kozmetikte Axessleyenler 20TL’ye varan Chip-para Kazanıyor!

Sağlık-Kozmetik sektöründe yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL; toplamda 20 TL chip-para! Son tarih: 31 Temmuz Katılmak için 11 Temmuz'a kadar Axess Mobil'den 'Hemen Katıl'a tıklayın!

Sağlık / Hastane

Paraf Mobil’e Özel 30 TL ParafPara

21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında akaryakıt sektörü haricindeki tüm sektörlerde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacakları her 125 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda 30 TL ParafPara verilecektir.

Sağlık / Hastane

Dünyagöz Hastanelerinde Geçerli 250 TL İndirim Çeki Odeabank'dan!

Dünya Görmeye Değer! 30 Haziran 2019 tarihine kadar Odeabank Kazandırıy’O kullanıcılarına özel tüm indirimlerde geçerli 250 TL indirim çeki sizi bekliyor!

Sağlık / Hastane

Sağlık Harcamalarınızı Kuveyt Türk ile Sağlama Bağlayın!

Sağlam Kartınız ile sağlık sektöründe yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalar vade farksız 5 taksit yapılacaktır. Vade farksız 5 taksit MCC kodu sağlık ile ilgili olan işyerlerinde geçerli olacaktır.

Sağlık / Hastane

Albaraka'dan Dünya Göz Hastanesinde %25 İndirim Fırsatı!

Albaraka Türk Müşterilerine Dünya Göz Hastaneleri’ nde Muayene Ve Tetkiklerde %25 İndirim kampanyası 17 Temmuz 2019 tarihine kadar devam ediyor!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER