Çok Katlı Mağaza

Axess Mobil'e özel Boyner'de 50 TL İndirim!

Axess Mobil'e özel Boyner/YKM mağazalarında aktif spor (spor ayakkabı/spor giyim/spor aksesuar) ürünlerinden ve denim markalarından (Mavi, Jack&Jones, Loft, Lee&Wrangler, Mustang, Levi’s, Lee Cooper, Aeropostale, Cazador, Twister, T-Box) yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim! Üstelik 9 taksitle.

Devamını Oku

Çok Katlı Mağaza

Sevgililer Günü hediyeniz bonkör Vadaa'dan!

2 - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kozmetik, elektornik ve çiçekçilik sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 125 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 125 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan hediye!

Devamını Oku

Çok Katlı Mağaza

Axess Mobil'e özel Boyner'de %10 indirim!

Axess Mobil'e özel Boyner/YKM mağazalarında The North Face, Columbia, Oneill, Quiksilver ve Roxy markalarının kayak ürünlerinden yapacağınız alışverişinize %40’a varan indirime ek %10 indirim hediye! Üstelik 9 taksitle.

Devamını Oku

Çok Katlı Mağaza

Axess'e özel Boyner.com.tr'de 75 TL indirim!

Axess’e özel 21 – 24 Ocak 2019 tarihleri arasında Boyner.com.tr’den veya Boyner Mobil’den yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize mevcut indirimlere ek 75 TL indirim! Üstelik 9 taksit fırsatıyla.

Devamını Oku

Çok Katlı Mağaza

Axess'e özel Boyner'de 100 TL hediye çeki!

Axess’e özel 21 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Boyner ve YKM mağazalarından yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL hediye çeki! Üstelik 9 taksit fırsatıyla.

Devamını Oku

Çok Katlı Mağaza

QNB Finansbank ile Boyner'de 50 TL İndirim Fırsatı!

Ocak’ta QNB Finansbank Cep Şubesine giriş yapanlar Boyner.com.tr veya Boyner Mobil Uygulaması’nda 50 TL indirimi kapıyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER