World

Kazı, yeni yıla özel kampanyanı gör!

31 Aralık'a kadar World Mobil'e giriş yap, kazı, yeni yıla özel kampanyanı gör! 100 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı seni bekliyor!

World

Yapı Kredi'den Otomatik ödeme talimatı ver, 100 TL’ye varan puan kazan!

11 Aralık 2019 - 10 Ocak 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

World

Festival tadında kutlamalar Eataly'de!

12 - 14 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek Eataly 6. Yaş kutlamaları ile sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyor. İtalyan şefler, workshoplar, sürpriz hediyeler ve indirimler sizi bekliyor.

World

setur.com.tr'de 100 TL Worldpuan!

12 Aralık - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında setur.com.tr uçak bileti, yurt içi otel, kültür turu ve yurt dışı tur rezervasyonlarında 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

World

Mango'da 20 TL Mango Puan Fırsatı!

World Mobil'e özel 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Mango'da tek seferde 200 TL alışverişe 20 TL Mango Puan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 6 taksit.

World

Yargıcı'da 60 TL Yargıcı Puan Fırsatı!

World Mobil'e özel 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Yargıcı'da tek seferde 500 TL alışverişe 60 TL Yargıcı Puan fırsatını kaçırmayın.Üstelik 5 taksit.

World

Oxxo'da 20TL Worldpuan Fırsatı!

World Mobil'e özel 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Oxxo'da tek seferde 200 TL alışveriş harcamalarınızda 20 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.Üstelik 6 taksit.

World

Benetton'da 20 TL Worldpuan fırsatı!

World Mobil'e özel 01-31 Aralık 2019 tarihleri arasında 200 TL ve üzeri Benetton harcamalarınızda 20 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. Üstelik 6 taksit.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
World Genel Bilgiler

Türkiye'nin en bonkör kartı, World.

25 yıldır en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran tek kart.

The Banker'ın seçtiği, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı olan World, kullanıcılarına kazançla ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. İşte World'ün bonkör dünyasından sizin için seçtiklerimiz...

World ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Kazandığınız Worldpuan'larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Hızlıcep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Üstelik Worldcard'ın sunduğu ek hizmetler ve ayrıcalıklar ile kendinizi her zaman özel ve güvende hissedersiniz.

Size en uygun Worldcard'ı belirlemek için size en yakın şubelerimize uğrayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne girebilir veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

Sevdiklerinizin de Worldcard'ın fırsatlarından yararlanabilmesi için ek kart başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World kampanyaları, indirimleri, WorldPuan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Yapı Kredi World kampanyaları, Yapı Kredi World indirimleri, Yapı Kredi World WorldPuan fırsatları, Yapı Kredi World güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.