Dijital Platform

Axess'e özel Digiturk'te 175 TL Chip-Para!

Axess ile Digiturk çağrı merkezinden 6 Ağustos 2020 - 3 Eylül 2020 döneminde 1 yıllık Taraftar, Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu paketi alarak yeni Digiturk üyesi olanlara Axess’e özel 175 TL chip-para hediye!

Dijital Platform

Spotify, Steam, Netflix ve Youtube ödemelerinin %50’si Axess’ten!

Axess’le toplamda 750 TL ve üzeri internet harcaması yapanlara; Spotify, Steam, Netflix ve YouTube premium ödemelerinin %50’si Axess'ten hediye!

Dijital Platform

Alternatif Bank Bonus Digiturk Kampanyası!

İster futbol heyecanıyla evinizi tribüne çevirin, ister sinema keyfi yaşayın. Digiturk’ün en çok tercih edilen paketlerine Alternatif Bank Bonus kredi kartınız ile 12 ay boyunca sadece 9 aylık yayın bedeli karşılığında sahip olabilirsiniz.

Dijital Platform

Axess ile Cambly'de 3 Aylık Abonelikte %20 İndirim Fırsatı!

3 Nisan-30 Nisan 2020 tarihleri arasında online İngilizce öğrenme uygulaması Cambly’de 10 dakikalık ücretsiz deneme ve 3 aylık abonelikte %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Dijital Platform

World Mobil'den Survivor'da yarışma fırsatı!

9 - 22 Mart 2020 tarihleri arasında World Mobil’de Survivor’da yarışma deneyimi çekilişine katıl, bu heyecanı yaşama fırsatı yakala!

Dijital Platform

Papara Card'ı olan dijital platformlarda kazançlı çıkıyor!

31 Ocak 2020 tarihine kadar Dijital Platformlarda Papara Card'ınla yapacağın aylık 20 TL'ye kadar alışverişlerinin yarısı Papara Card'dan!

Dijital Platform

Turuncu Ekstra'lılara beIN CONNECT Taraftar Paketi tam 1 yıl ücretsiz!

Süper Lig maçlarını Taraftar Paketi ile kurulum olmadan ücretsiz izleyin! Takımınızın 2019-2020 sezonu Süper Lig maçlarını beIN CONNECT Taraftar Paketi ile kurulum olmadan istediğiniz yerde ücretsiz izleyin!

Dijital Platform

Maximum Gaming Kart’tan 30 TL'ye Varan GamingPuan Fırsatı!

20 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Maximum Mobil Dijital Kod Market’ten Maximum Gaming Kart ile yapacağınız toplam 100 TL ve üzeri alışverişe 30 TL GamingPuan kazanın!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER