Dijital Platform

Paraf Mobil’e Özel 30 TL ParafPara

21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında akaryakıt sektörü haricindeki tüm sektörlerde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacakları her 125 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda 30 TL ParafPara verilecektir.

Devamını Oku

Dijital Platform

Bonus Genç Kafası oyun harcamalarında 15 TL bonus kazan!

01 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Steam, iTunes ve aralgame.com'da yapacağın toplam 30 TL ve üzeri harcamana 15 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Dijital Platform

Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi ücretsiz!

Turuncu Ekstra Banka Kartı ile 12 ay boyunca her ay 750 TL harcama sözü verenlere, 504 TL değerindeki Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ve Dizi Paketi tam 1 yıl hediye!

Devamını Oku

Dijital Platform

Sinema ve eğlence merkezlerindeki harcamanıza 15 TL bonus!

20 Şubat 2019 Çarşamba günü sinema, oyun ve eğlence merkezlerinde yapacağınız toplam 100 TL ve üzeri harcamanıza 15 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Dijital Platform

17 Burda’dan dijital oyun ile pırlanta kolye hediye!

11-17 Şubat tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 150 TL veya üzeri tutarda alışveriş yap, dijital Sevgililer Günü oyununu oyna, en yüksek puanı kazan, Atasay pırlanta kolye hediyemiz olsun.

Devamını Oku

Dijital Platform

CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi!

App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 indirim kazanırsın.

Devamını Oku

Dijital Platform

Eğlence Paketi’nde 15 TL indirim GarantiOne'dan!!

Game Sultan, Apple Music, Netflix, Digiturk Play, AppStore, Google Play, iTunes, Steam ve Facebook platformlarından yapacağın harcamaların 15 TL'si GarantiOne'dan!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER