Elektronik

Axess Mobil'e özel Teknosa'da 100TL chip-para!

Axess'e özel 19- 22 Nisan 2019 tarihlerinde tüm Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com’dan yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para hediye!

Devamını Oku

Elektronik

ING Teknokredi ile Teknosa'da akıllı telefonlar peşin fiyatına 12 taksitle!

Mağazadan çıkmadan anında kredi! Üstelik masrafsız, komisyonsuz! Teknosa mağazalarından Teknokredi'ye hemen başvur, hemen kullan!

Devamını Oku

Elektronik

Elektronik ve beyaz eşya alışverişinize 50 TL bonus!

10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılın, Taraftar Bonus’unuzla Bonus üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri elektronik alışverişinize 50 TL bonus kazanın.

Devamını Oku

Elektronik

Mobilya, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerinde 100 TL Worldpuan!

5 - 7 Nisan 2019 tarihleri arasında mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan toplamda 2.000 TL ve üzeri alışveriş için 100 TL Worldpuan hediye!

Devamını Oku

Elektronik

Albaraka Türk Kale Alarm Kampanyası!

Albarakalı Kobilerimize özel Kale Alarm’dan Kamera Sistemlerinde %45 İndirim, Alarm sistemlerinde 3 Ay Ücretsiz kullanım fırsatı!!

Devamını Oku

Elektronik

Fibabanka Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerli faizsiz kredi fırsatı!

Vatan Bilgisayar mağazalarında, sizi alışveriş keyfine bekliyoruz. Fibabanka olarak elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz. Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız elektronik alışverişlerinizde, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmayın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER