Elektronik

VakıfBank BusinessCard'la gıda, toptancı, elektronik ve giyim alışverişine 150 TL Worldpuan!

VakıfBank BusinessCard’la 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında gıda marketi, toptancı, elektronik ve giyim sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri peşin alışverişinize 25 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Devamını Oku

Elektronik

Maximum Kart'ınıza Mediamarkt'ta İlave 2 Taksit Fırsatı!

Ekim ayı boyunca ​Mediamarkt mağazalarında ve internet sitesinde Maximum Kart’ınıza 4 taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Elektronik

Paraf ile MediaMarkt’ta 12 aya varan taksit!

Paraf ile Media Markt’ta peşin fiyatına 8 taksit uygulanmaktadır. 100 TL ve üzeri işlemlerde +4 taksit ile 12 aya varan taksit imkanı sunulacaktır.

Devamını Oku

Elektronik

Paraf ile Teknosa’da 6 aya varan taksit!

Paraf ile Teknosa’da peşin fiyatına 3 taksit uygulanmaktadır. 100 TL ve üzeri işlemlerde +3 taksit ile 6 aya varan taksit imkanı sunulacaktır.

Devamını Oku

Elektronik

Maximum ile Monster Notebook‘ta 6 Taksit Fırsatı!

31 Ekim’e kadar Maximum Kart’ınız ile Monster Notebook mağazaları ya da www.monsternotebook.com.tr ‘de peşin fiyatına 6 taksit ayrıcalığı!

Devamını Oku

Elektronik

Taraftar Bonus ile Elektronik ve beyaz eşya alışverişine 30 TL bonus!

2 - 6 Ekim 2019 tarihleri arasında BonusFlaş üzerinden kampanyaya katıl, Taraftar Bonus’la tek seferde yapacağın 500 TL ve üzeri elektronik ve beyaz eşya alışverişinize 30 TL bonus kazan.

Devamını Oku

Elektronik

Elektronik ve beyaz eşya harcamanıza 30 TL bonus!

Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılın, tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri elektronik ve beyaz eşya harcamanıza 30 TL bonus kazanın!

Devamını Oku

Elektronik

Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı!

31 Aralık’a kadar Axess kredi kartı sahibi olanlar, her ay market, restoran, giyim ve elektronik sektörlerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinizden %10 indirim; ayda 50 TL, 31 Mayıs 2020’ye kadar toplamda 250 TL’ye varan indirim kazanıyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER