Maximum

Maximum Mobil’e Özel Morhipo’dan Anında 50 TL İndirim!

31 Ekim 2019 tarihine kadar Maximum Mobil’den indirim kodunuzu alın, www.morhipo.com ’dan 300 TL ve üzeri alışverişlinizde anında 50 TL indirim fırsatından yararlanın!

Devamını Oku

Maximum

Maximum ile Ev temizliğiniz için ayrıcalıklar Mutlubiev’de!

20 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında Mutlubiev uygulaması üzerinden, İş Bankası kredi kartlarınızla alacağınız ilk profesyonel ev temizliği hizmetinde 99 TL özel fiyat ayrıcalığından yararlanın! İlk hizmet sonrasında alınacak ev temizliklerinde ise %15 indirim kazanın!

Devamını Oku

Maximum

Carrefoursa’da 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL MaxiPuan!

12 Ekim - 6 Kasım 2019 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Carrefoursa Marketlerden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 200 TL alışverişe, Carrefoursa Marketlerde kullanılmak üzere 20 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Maximum

Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinize 50 TL MaxiPuan!

10 – 31 Ekim tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinize 50 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Maximum

Maximum Kart'ınıza Mediamarkt'ta İlave 2 Taksit Fırsatı!

Ekim ayı boyunca ​Mediamarkt mağazalarında ve internet sitesinde Maximum Kart’ınıza 4 taksitli işlemlerde ilave 2 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Maximum

DasDas etkinlik biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim!

Büyüyerek Ataşehir Metropol İstanbul AVM’deki yeni yerine taşınan DasDas’ta etkinlik biletlerinde, 31 Mart 2020, tarihine kadar Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER