Ayakkabı / Çanta

World ile Nine West'te ek %10 indirim 6 ay taksit fırsatı!

31 Aralık 2019 tarihine kadar Nine West harcamalarınıza %40 indirime ek %10 indirim ve 6 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın.

Ayakkabı / Çanta

Vicco Mutlu Cuma indirimi başladı!

28 - 29 - 30 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında sadece Vicco Konsept Mağazalarımızda 2. ürüne %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ayakkabı / Çanta

Matmazel’de muhteşem cuma!

Muhteşem Cuma'ya öze Net %50 indirim şimdi Matmazel mağazaları ve Matmazel.com’da sizleri bekliyor.!

Ayakkabı / Çanta

Greyder’de Fırsat Günlerini Kaçırmayın!

Sadece 3 güne özel, 29 - 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde %10 indirim fırsatı tüm Greyder mağazaları ve greyder.com'da sizleri bekliyor.

Ayakkabı / Çanta

Derimod Efsane Hafta Sonu İndirim Kampanyası!

Efsane Hafta Sonu’na özel, Çarşamba’dan Pazar’a tüm ürünlerde etiketin yarısı üstüne %20 indirim Derimod mağazaları ve derimod.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Ayakkabı / Çanta

Divarese Super Friday Kampanyası!

26 Kasım - 3 Aralık 2019 tarihleri arasında Divarese'de Super Friday kampanyasına özel, yeni sezon ayakkabılarda %60 net indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ayakkabı / Çanta

Maximum Kart Alışverişlerinize 50 TL'ye Varan MaxiPuan!

İş Bankası Kartlarınızla 25-30 Kasım tarihleri arasında Market, Akaryakıt, Giyim, Ayakkabı ve Optik Maximum üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan!

Ayakkabı / Çanta

Samsonite Efsane Kasım Kampanyası!

26 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Samsonite mağazalarında Efsane Kasım kampanyasına özel %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER