Sigorta / Emeklilik

Garanti %20 Kazançlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası!

01 Şubat - 31 Mart 2019 tarihleri arasında Garanti Kazançlı Sağlık Sigortası’nı ilk kez Garanti İnternet, Garanti Cep yada garanti.com.tr’den yaptıran müşterilerimize %20 Bonus

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10'u kadar Worldpuan fırsatı!

17 Aralık 2018 – 17 Ocak 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil'den alınan Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10'u kadar Worldpuan hediye!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Garanti Kazançlı Kasko’da %15 bonus

Garanti Kazançlı Kasko sigortasını Garanti İnternet şubesi, Garanti Cep ve garanti.com.tr'den yaptıran müşterilerimize "%15 Bonus" hediye edilecektir.

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Maximum Mobil’e özel Anadolu Sigorta Poliçelerinde İndirim!

​​İş Bankası kartlarına özel 1 -31 Aralık 2018 tarihleri arasında Anadolu Sigorta'dan yaptıracağınız Birleşik Kasko poliçelerinde ve Bireysel Sağlık Sigortasında %10 indirim sizi bekliyor!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Konut Sigortası Poliçenizi Yenileyin, 20 TL NakitPuan Kazanın!

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Konut Sigorta Poliçenizi yenileme vadesinde HSBC Kredi Kartınız ile yenileyin, poliçe başına 20 TL NakitPuan kazanın!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Faturalarım Güvende Sigortası ile İçiniz Rahat Olsun

HSBC ve Gulf işbirliği ile sunulan Faturalarım Güvende Sigortasını şubelerimiz aracılığı ile satın alan/mevcut poliçesini yenileyen ve otomatik yenileme talimatı veren müşterilerimize bir defaya mahsus olmak üzere yıllık primin %2’si kadar NakitPuan hediye!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER