Sigorta / Emeklilik

Yenilenen Vakıf Emeklilik Cep Şube Sürprizlerle Dolu!

1 - 31 Ekim tarihleri arasında Cep Şube ile yapılan her 50TL'lik BES katkı payı artışı 1 çekiliş hakkı kazandırıyor. Büyük Britanya Teknoloji Turu, XIAOMI MI MIX3 ve XIAOMI MI 8 LITE model telefon ve XIAOMI BAND3 model akıllı bileklik kazanan 25 şanslı kişiden biri olmak için hemen siz de Cep Şube'ye giriş yapın, Vakıf Emeklilik' in ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Maximum ile Yurt Dışı Özel Seyahat Sigortası Ayrıcalığı!

Yurtdışı hava yolu veya seyahat harcamanızı Maximum Platinum, Maximiles Select ve MercedesCard’ınız ile yapmanız durumunda, size özel yurt dışı seyahat sigortasına ayrıcalığından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Maximum ile Anadolu Sigorta Hesaplı Kasko Poliçelerinde %10 İndirim!

1 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Maximum Mobil’e özel Anadolu Sigorta Hesaplı Kasko Poliçelerinde %10 İndirim!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

BNP Paribas Cardif Bireysel Emeklilik Toyota Corolla Çekiliş Kampanyası!

1 Ekim - 20 Kasım 2019 tarihleri arasında, BNP Paribas Cardif bireysel emeklilik hesaplarına tek seferde yatırdıkları her 1000 TL'lik ek katkı payı için 1 çekiliş hakkı, çekiliş sonunda Toyota Corolla kazanma şansı sizleri bekliyor!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10'u kadar Worldpuan!

01– 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil`den alınan Dijital Kasko sigortasında kasko tutarının %10`u kadar Worldpuan hediye!

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Maximum Mobil’e özel Anadolu Sigorta Poliçelerinde İndirim!

1 -31 Temmuz 2019 tarihleri arasında İş Bankası kartlarına özel Anadolu Sigorta'dan yaptıracağınız Bireysel Sağlık Sigortasında %5 indirim ayrıcalığı! Size özel indirim kodunuzu almak için Maximum Mobil’den kampanyaya katılmayı unutmayın. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Kazançlı Kasko’da %15 Bonus

Kazançlı Kasko sigortasını ilk kez Garanti BBVA İnternet, Garanti BBVA Cep ya da garantibbva.com.tr’den yaptıran müşterilerimize %15 Bonus

Devamını Oku

Sigorta / Emeklilik

Paraf Mobil’e Özel 30 TL ParafPara

21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında akaryakıt sektörü haricindeki tüm sektörlerde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacakları her 125 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda 30 TL ParafPara verilecektir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER