AVM

Kral Şakir Kuşadası AVM'de!

Çocukların kahramanı, anne babaların en sevdiği aile ''Kral Şakir - Uzayda Şamata'' 21 Temmuz 2019 Pazar Günü Kuşadası Avm Amfi Tiyatro sahnesinde çocuklarla buluşuyor.

Devamını Oku

AVM

Meydan İstanbul Yaz Festivali’ne davetlisiniz!

Central Park’ta 3 gün sürecek Yaz Festivalimiz’de açık havada yazın tüm renklerini ve ruhunu taşıyan, takı&aksesuardan tekstile, lezzetli tadım aktivitelerden birbirinden renkli etkinliklere ve müzik ziyafetine ev sahipliği yapan bu festivalde çok eğleneceksiniz!

Devamını Oku

AVM

Minik Şefler Anatolium Marmara Mutfak'ta!

Anatolium'un, minik misafirlerine bir sürprizi var! Dev Pasta Süsleme, Simit Yapımı ve Mutfak Oyunları ile tanışıp lezzetli ve eğlenceli yiyecekler yapacaklar!

Devamını Oku

AVM

Taurus’ta kamp ateşi, babalar ve çocukları için 5. Kez yanıyor!

Ateşte marshmallow, takım oyunları, mangal keyfi ve daha birçok eğlenceli aktivite, 22-23 Haziran tarihleri arasında, Taurus AVM 5. Babalar ve Çocuklar Kampı’nda!

Devamını Oku

AVM

Pijamaskeliler'in Macera Dolu Dünyası Agora Antalya'da!

14 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşecek etkinlikte PJ Masks ile Agora'da kahramanlık yapmanın tam zamanı!

Devamını Oku

AVM

Vega Outlet’de yaz yağmurları hediyesiyle geliyor!

19-21 Haziran arasında Vega Outlet Eskişehir'de aynı gün içerisinde tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlere şemsiye hediye.

Devamını Oku

AVM

Ankamall Tatlı Fest!

20 Yılımızda Çok Tatlıyız! Birbirinden güzel markaların lezzetleri tatmak ve almak için 28, 29 ve 30 Haziran tarihleri arasında Tatlı Fest ANKAmall Botanik Bahçe’ye bekleriz!

Devamını Oku

AVM

Marmara Park Harikalar Ormanı Çocuk Tiyatrosu Etkinliği!

Marmara Park çocuk tiyatrosu etkinlikleri Harikalar Ormanı ile devam ediyor. 22 Haziran’da 2 seans olarak gerçekleşecek çocuk oyunumuza bütün minikleri bekliyoruz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER