AVM

ÖzdilekPark Antalya Cem Belevi ve Tuğçe Kandemir Konseri!

ÖzdilekPark Antalya 10. Yaşını konser etkinlikleri ile kutluyor. 31 Ağustos Cumartesi günü Cem Belevi konseri, 1 Eylül Pazar günü Tuğçe Kandemir konseri sizleri bekliyor.

Devamını Oku

AVM

Çorlu Fest Müzik Festivali!

23 - 24 - 25 Ağustos 2019 tarihlerinde tam 3 gün sürecek Çorlu Fest müzik festivalinde bir çok ünlü sanatçı sizlerle buluşacak.

Devamını Oku

AVM

Metrogarden Okula Dönüş Kampanyası!

19 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında okul alışverişlerinizi Metrogarden' dan yapın, Metrogarden Card ile puanları toplayın, Metrogarden Hediye Dükkanı'nda okul alışverişlerinizi tamamlamak için kullanın.

Devamını Oku

AVM

Akbatı AVYM 8. Yılında Göksel ve Kolpa Konseri!

Akbatı, 8. yaşını misafirleriyle birlikte 7-8 Eylül tarihlerinde gün boyu sürecek, Akbatı Festival Park’ta gerçekleşecek olan Akbatı Festivali ile kutlayacak.

Devamını Oku

AVM

Watergarden Kadınca Fest!

Watergarden’da harika bir atmosfere davetlisiniz! 13-14-15 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek KADINCAFEST’te; Ebru Şallı, Yağız İzgül, Neslihan Yargıcı, Selim Yuhay gibi ünlü isimlerle moda, dekorasyon, yeni trendler ve daha bir çok konunun konuşulacağı söyleşilerle rengarenk bir alışveriş festivali başlıyor!

Devamını Oku

AVM

Ceylan Karavil AVM Garaj Günleri!

13 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Ceylan Karavil Park'ta 2. Garaj indirim günleri başlıyor. Otopark 1. Kat'ta yer alacak Garaj Günleri'ni kaçırmayın.

Devamını Oku

AVM

Metromall Yöresel ve Organik Ürünler Festivali!

Anadolu'nun dört bir yanından, yöresel ve doğal lezzetlerin tek çatı altında buluşacağı 'Yöresel ve Organik Ürünler Festivali', 16 - 25 Ağustos tarihlerinde Metromall'de.

Devamını Oku

AVM

İzmir Optimum Merve Özbey Konseri!

Bahçe Konserleri’nin son konuğu, su gibi sesiyle herkesin kalbini kazanan, değerli sanatçı Merve Özbey 25 Ağustos Pazar, günü 18.30’da Optimum'da!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER