AVM

Novada Yozgat 3. Yıldönümüne Özel Hediye Yağmuru!

10 Aralık tarihine kadar Novada Yozgat’tan 3 gün boyunca 150 ₺ alışveriş yaparak fiş yada faturasıyla kampanya masasına gelen ilk 99 kişi, süpriz hediyelerden birine anında sahip oluyor!

AVM

Pendorya Organik Yerel Pazar Etkinliği!

06 - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Pendorya AVM'de yöresel ürünlerden oluşan, lezzetli tatlarla buluşmak için davetlisiniz. Pendorya avm etkinlik alanında gerçekleşecektir.

AVM

Tepe Nautilus Doğal Ürünler Pazarı!

Doğal Ürünler Pazarı Tepe Nautilus'ta sizlerle buluşmaya devam ediyor! 6-7-8 Aralık tarihlerinde Doğal Ürünler Pazarı Tepe Nautilus’ta kuruluyor! Tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz!

AVM

Adana'nın yeni yılı M1 Yılbaşı Meydanı'nda yaşanır!

Aralık ayı boyunca indirimler, etkinlikler, kampanyalar, canlı müzik, konserler, atölyeler, yılbaşı korteji ve çok daha fazlası M1 Adana'da! Tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

AVM

Zen Pırlanta Pırlanta Günleri İndirim Kampanyası!

16 Aralık'a kadar Pırlanta Günleri İzmir Hilltown Karşıyaka’da. Zen Pırlanta’nın özel koleksiyonu keşfetmek için mağazamıza davetlisiniz.

AVM

Novamall Manavgat Oyuncak Köyü!

Novamall hafta sonu çocuk etkinliğimiz; Oyuncak Köyü 7 - 8 Aralık Cumartesi- Pazar 14:00-19:00 arası 4-12 yaş ücretsiz etkinliğimizi hepinizi bekliyoruz

AVM

World’den İstinyePark’ta POS’ta QR Kod ile yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişine 100 TL Worldpuan!

5-31 Aralık tarihleri arasında İstinyePark’taki World Üye İşyeri olan tüm mağazalarda Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya TLcard’ı ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Worldpuan! Ödeme aracı olarak kredi kartı ya da debit kart yerine POS’ta QR Kod kullanılması durumunda ek 50 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.

AVM

Korupark'ta Her Gün 250 Hediye Kampanyası!

2 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Korupark'ta mutlulukla yaptığınız her 200 TL alışveriş size binlerce hediyeden birini kazanma şansı veriyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER