AVM

Forum Ankara Mobil'in avantajlar dünyası ile siz de anında kazanın!

23 Aralık - 14 Şubat tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 250 TL alışveriş fişine 25 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş fişine 50 TL yüklü Forum Ankara Param Kart anında hediye!

AVM

Forum Mersin’in avantajlarla dolu mobil uygulaması kazandırıyor!

WIN by Forum Mersin Kampanyası'nda uygulamaya 25TL ve üzeri alışveriş fişlerinizi girin, biriken puanlarınızla anında hediyeler kazanın.

AVM

Espark Jeep Compass Çekiliş Kampanyası!

Espark'ta aynı gün içinde toplam 150 TL ve üzeri alışverişe JEEP COMPASS, Xiaomi Elektrikli Scooter ya da Samsung Tablet kazanma şansı seni bekliyor!

AVM

Maltepe Park AVM Çadır Günleri Başladı!

Kaçırılmayacak indirimler ve Shop Link üyelerine özel muhteşem fırsatlarla Shop Link Çadır Günleri 13 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında Maltepe Park AVM'de!

AVM

Akyaka Park Honda Civic Çekiliş Sonucu Açıklandı!

Büyük Araç Çekilişimizin sonuçları belli olmuştur. Kazanan talihlilerimizin güzel günlerde kullanmalarını diliyor, ilginiz için teşekkür ediyoruz.

AVM

Ve Panora’dan şahane bir hediye daha!

15 Kasım 2020 – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında, tek seferde yapacağınız her 150 TL ve katları alışverişlerle elde edeceğiniz çekiliş hakları karşılığında, bir Volkswagen T-Roc kazanabilirsiniz.

AVM

Sağlam Kart ile Park of İstanbul'da %20 İndirim Fırsatı!

Sağlam Kart ile Park of İstanbul Hayvanat bahçesi girişinde %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor!

AVM

Ankara Optimum Outlet Garaj Günleri Fırsatı!

Yok artık dedirten fiyatlarla kaçırılmayacak indirimler ve Shop Link üyelerine özel muhteşem fırsatlar Shop Link Garaj Günleri 6-22 Kasım tarihleri arasında Ankara Optimum Outlet’te!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER