Axess

Axess’te herkese göre bir tarife

Axess’in tarifeleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçin, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayın, tarifelerden hemen yararlanın! Axess’te herkese göre bir tarife var.

Axess

n11’de vade farksız 6 aya varan taksit!

1 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında www.n11.com, m.n11.com, n11 mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde vade farksız 3, 4, 5, 6 taksit yapılabilmektedir.

Axess

Şimdi alıp, istediği zaman ödemek isteyenlere, Erteleme İste!

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin. İster taksitli, ister peşin alın, ödemesini sonraki aylara bırakın. Juzdan'a ya da Akbank İnternet 'e girin veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayın, 50 TL ve üzeri alışverişlerinizin ödemesini 3 aya kadar erteleyin.

Axess

Aldığı her şeyi taksitlendirmek isteyenlere, Taksit İste!

Peşin alışverişten sonra Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek SMS’de yer alan kodu 5990’a gönderin, Juzdan'a, Akbank İnternet'e veya Akbank Mobil’e girin ya da 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayın, peşin olarak aldığınız her şeyi 18 aya kadar taksitlendirin.

Axess

Teknosa'da 6 aya varan taksit fırsatı!

Axess'e özel Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 6 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

Axess

Hepsiburada.com'da Peşin Fiyatına 6 Aya Varan Taksit Fırsatı!

www.hepsiburada.com'da Peşin Fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Axess

Gümüşsuyu’nda +4 taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Gümüşsuyu mağazalarında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-8 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Axess

Bellona’da +4 taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Bellona mağazalarında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-5 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Axess Genel Bilgiler

Axess’in fırsatlarla dolu, her ihtiyacınıza cevap veren dünyasına hoşgeldiniz!

Axess ile yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Axess size alışverişlerinizden bol bol Chip-para kazandırırken, yüzbinlerce noktada sağladığı taksit imkanıyla hayatınızı kolaylaştırır. Chip-paralarınızı geniş Axess Üye İşyeri ağında dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Axess ile keyifli alışverişler dileriz.

Axess kredi kartı kampanyaları, indirim fırsatları, güncel chip-para seçenekleri
Axess kredi kartı kampanyaları, Axess Chip-Para kampanyaları, Axess Artı Taksit kampanyaları, Axess taksit atlat kampanyaları ve daha pek çok Axess kampanyasını bu sayfada görebilirisiniz.