Kozmetik / Kişisel Bakım

Axess'e özel Sephora'da 75 TL chip-para!

Axess’e özel 14 Haziran - 12 Temmuz 2019 tarihleri arasında Sephora’da ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL chip-para hediye! Kazanılan chip-paralar 27 Temmuz 2019 tarihine kadar Sephora mağazalarında kullanılabilecektir.

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Paraf Babalar Günü Kampanyası!

14 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, optik, saat, kozmetik, elektronik, seyahat, hava yolu, konaklama sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 500 TL’lik harcamanıza SMS ile kayıt olmanız durumunda 40 TL ParafPara, Paraf Mobil uygulaması ile kayıt olmanız durumunda 50 TL ParafPara verilecektir.

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Sevil'in Babalar Günü kampanyası tüm hızıyla devam ediyor!

11 - 16 Haziran tarihleri arasında; sadece parfümlerde geçerli tek üründe %20, ikinci üründe %50 indirim fırsatı tüm Sevil Mağazaları ve sevil.com.tr’de seni bekliyor!

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Rossmann'da Bebek Festivali Başladı!

14 - 23 Haziran tarihleri arasında seçili Bebek Bakım, Bebek Bezi, Bebek Gıda Ürünleri ve Bebek Aksesuar çeşitlerinde inanılmaz indirimler tüm Rossmann mağazalarında ve rossmann.com.tr'de ebeveynleri bekliyor!

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Watsons mağazalarından 20 TL NakitPuan hediye!

Haziran ayı boyunca HSBC Advantage ile Watsons mağazalarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci 50 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL NakitPuan hediye!

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

CardFinans’tan Babalar Günü’ne özel 100 TL ParaPuan fırsatı!

30 Haziran'a kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, kozmetik veya restoran sektörlerinde yapacağınız her 125 TL ve üzeri harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL'ye varan ParaPuan hediye!

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Babalar Gününde 40 TL’ye Varan MaxiPuan!

​7-16 Haziran tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, züccaciye ve optik sektörleri ile seçili kitabevlerinden farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki ikinci 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, üçüncü alışverişinize 15 TL , toplamda 40 TL MaxiPuan kazanın!

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Babalar Günü’nde Axessleyenler 50 TL’ye varan Chip-para Kazanıyor!

1 Haziran – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında giyim, kozmetik, elektronik ve restoran sektörlerinde üçüncü 150 TL ve üzeri harcamanıza toplamda 50 TL chip-para! Son tarih: 16 Haziran Katılmak için Axess Mobil'den Hemen Katıl'a tıklayın!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER