Kozmetik / Kişisel Bakım

Axess Mobil ile Atelier Rebul'da %30 indirim!

Atelier Rebul'un doğal ve sağlıklı ürünlerinde 250 TL ve üzeri alışverişlerinize ZUBİZU'ya özel %15 indirime ek Axess Mobil'e özel %15 indirim ayrıcalığı.

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Yeni Yılda 50 TL MaxiPuan!

​​7-31 Aralık 2018 tarihleri arasında market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik, züccaciye, kozmetik, kitap, oyuncak sektörlerindeki Maximum üye işyerleri ile seçili elektronik market ve e-ticaret sitelerinden tek seferde 125 TL ve üzeri 5. Alışverişini yapıp kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılanlara 50 TL MaxiPuan!

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Axess Mobil'e özel Watsons'ta 15 TL chip-para!

Axess Mobil’e özel Watsons’ta 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip-para hediye fırsatını kaçırmayın.

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Rossmann’da 100 TL ve üzerine 20TL Rossmann bonus!

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Rossmann mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20TL Rossmann Bonus verilecektir.

Devamını Oku

Kozmetik / Kişisel Bakım

Sephora’da 300 TL ve üzerine 60 TL Sephora bonus

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Sephora mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 60TL Sephora Bonus verilecektir.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER