Kozmetik / Kişisel Bakım

Happy ile Market , Giyim ve Kozmetik Harcamalarınıza 60 TL Bonus

3 - 31 Aralık tarihleri arasında Türkiye Finans Happy Bonus kredi kartı ile market ve giyim ve kozmetik sektörlerinde yapılacak taksitli veya peşin 150 TL ve üzeri 4 işleme her birine 15 TL toplamda 60TL bonus verilecektir.

Kozmetik / Kişisel Bakım

QNB Kredi Kartları ile Yılbaşı Alışverişine 100 TL ParaPuan!

Aralık ayı sonuna kadar CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartlarınızla giyim, oyuncak, kozmetik ve restoran sektörlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamanıza anında 10 TL, toplamda ise 100 TL'ye varan ParaPuan hediye

Kozmetik / Kişisel Bakım

Yeni Yılda İlk Hediyeniz 120 TL ParafPara!

2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında giyim, optik, saat, kozmetik, kuyum, elektronik ve oyuncak sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız her ikinci 120 TL harcamanıza 20 TL, toplamda 120 TL ParafPara verilecektir.

Kozmetik / Kişisel Bakım

Axess'e özel Watsons'ta 20 TL chip-para fırsatı!

1-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk harcamaya 20 TL chip-para hediye edilecektir.

Kozmetik / Kişisel Bakım

Rossmann Kazandıran Fırsatlar!

Rossmann’da Kazandıran Fırsatlar devam ediyor! seçili makyaj, cilt bakım ürünlerinde %50'ye varan, parfüm ve saç bakım ürünlerinde %60'a varan ve daha binlerce üründe kazandıran fırsatlar 1 Aralık tarihine kadar Rossmann mağazalarında.

Kozmetik / Kişisel Bakım

Yves Rocher Happy Friday İndirim Kampanyası!

Yves Rocher mağazalarımızda ve yvesrocher.com.tr adresinde #HappyFriday kampanyamız Pazar gününe kadar sizi mutlu etmek için devam ediyor

Kozmetik / Kişisel Bakım

Efsane Cuma'ya Sevil'den efsane kampanya!

29 Kasım - 1 Aralık tarihlerine özel; tek üründe %20, ikinci üründe %60 indirim fırsatı Sevil Mağazaları ve sevil.com.tr’de seni bekliyor!

Kozmetik / Kişisel Bakım

Alışveriş Heyecanını Katlayan Kampanya Alternatif Bank Bonus'ta!

26 Kasım 2019 – 2 Aralık 2019 tarihleri arasında teknoloji, kozmetik ve giyim sektörlerinde yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamanıza 75 TL bonus hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER