Havayolu / Havalimanı

Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim!

Axess’e özel Pegasus’dan 7-19 Mayıs 2019 döneminde yapacağınız ilk 750 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL indirim imkanı sunulmaktadır.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Paraf ile Turna.com 'da uçak biletlerinize %10 indirim!

Paraf ile 01 Mayıs-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Turna.com'da yapılacak uçak bileti alımlarında %10 indirim kazanılacaktır.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Tatil planı yapana Bonus Genç’lilere 30 TL bonus!

30 Nisan'a kadar oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, seyahat gemileri, otobüs, tren ve havayolu firmaları için yapacağın toplam 150 TL ve üzeri harcamana 30 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Atlasglobal'den Business Class Bilet Alana 2. Bilet Hediye!

Atlasglobal Business Class konforunu sevdiğin bir kişiyle yaşa diye 7-21 Nisan tarihleri arasında Business Class bilet alan herkese 2. bilet hediye...

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Atlasglobal'den Zubizu ve Wings ile %20 indirim fırsatı!

Atlasglobal Havayolları, biletini ZUBİZU ile alan yolcularına %10 indirim hediye ediyor! Ödemesini Wings kartı ile Axess Mobil uygulamasından yapanlar ise ek %10 indirim daha kazanıyor!

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Yaz Tatili Deyince; Deniz, Kum, Güneş ve TEB Kredi Kartları!

01-30 Nisan 2019 tarihleri arasında tek seferde 500 TL ve üzeri konaklama, havayolu, seyahat acentası, araç kiralama sektörlerinden harcamasına 20 TL bonus kazanabilirsiniz. 100 TL'ye varan bonus için hemen Cepteteb'den kampanyaya katılın.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

LoungeMe ile Maximum Kart Sahiplerine %10 İndirim!

30 Eylül 2019 tarihine kadar Maximum Mobil uygulaması üzerinden indirim kodu alan ve tüm dünyada 400’den fazla lounge’a avantajlı giriş hakkı sunan “LoungeMe” uygulaması üzerinden kodu tanımlayan İş Bankası kredi kart sahiplerine havalimanlarında yer alan seçili loungelarda %10 indirim ayrıcalığı! Kampanya kapsamında tek seferlik bir lounge girişini %10 indirimli satın alabilir ve ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Bankkart ile Turna.com'da 30 TL İndirim Fırsatı!

Bankkart sahiplerinin 1 Nisan-30 Nisan2019 tarihleri arasında Turna.com'dan yapacakları tek yön veya gidiş-dönüş uçak biletlerinde 300 TL ve üzeri uçak bileti alımlarında anında 30 TL indirim fırsatı!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER