Havayolu / Havalimanı

Paraf Sömestir Kampanyası!

18 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, aksesuar, elektrik, elektronik, seyahat, konaklama, hava yolu, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 500 TL’lik harcamanıza 40 TL ParafPara verilecektir.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Biletall.com “Hediye Yağmuru” Çekiliş Kampanyası!

12.2018 - 18.01.2019 tarihleri arasında Biletall.com veya Biletall Mobil uygulamasına üye girişi yapıp, tek sefer de yapılan iç hat veya dış hat uçak bileti veya otobüs bileti alımların da her 50 (elli) TL’ye 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Hopi ile Tüm yurtiçi uçak bileti alışverişinde 10 Paracık kazan!

31 Ocak 2019 tarihine kadar Hopi ile www.biletall.com.tr üzerinden tüm yurtiçi uçak bileti alışverişinde 10 Paracık hediye fırsatı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Yerde 1500 TL'ye Gökte 3000 Mil Hediye!

1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Macrocenter mağazalarında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli kartlar ile yapılan toplamda 1500TL'lik alışverişe THY yolcu programı Miles&Smiles'dan 3000 Mil hediye edilecektir.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

TerraCity’de Alışveriş Yap, Millerinin Götürdüğü Yere Git!

TerraCity AVM'de aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışverişe, 1 TL’ye karşılık 1 mil kazanma fırsatı.

Devamını Oku

Havayolu / Havalimanı

Paraf İle Esenboğa Havaliman Ücretsiz Lounge Keyfi!

Paraf sahipleri, Ankara Esenboga Havalimanı Iç Hatlar’da yer alan AnadoluJet “primeclass” Lounge ve Dıs Hatlar’da yer alan Comfort Lounge’da, aşağıda yer alan hizmetlerden ücretsiz yararlanarak, uzun bekleyişlerini keyfe dönüştürüyorlar.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER