Havayolu / Havalimanı

Bankkart ile www.tickets.com.tr'de 200 TL'ye varan indirim!

01 Ekim 2019 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Bankkart ile www.tickets.com.tr'den yapacağınız uçak bileti alışverişlerine 200 TL'ye varan indirim!

Havayolu / Havalimanı

AtlasGlobal'de Vodafone'lulara Tüm Uçuşlarda %20 İndirim!

21 Ekim - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Vodafone abonelerine özel AtlasGlobal'in %20 indirim kampanyasıyla dilediğiniz yere uçun!

Havayolu / Havalimanı

AtlasGlobal Hopi'lilere %15 Paracık Kazandırıyor!

Biletlerini AtlasGlobal'den 10 Ekim - 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Hopi uygulaması ile alan tüm yolcularımız anında %15 Paracık kazanıyor!

Havayolu / Havalimanı

Atlasglobal’de İş Bankası müşterilerine özel ayrıcalıklar!

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel www.atlasglb.com’da Unlimited 'Yurt Dışı Paketi' ile sınırsız Business Class uçma imkânı 6 taksit ve % 8 indirim ayrıcalığıyla!

Havayolu / Havalimanı

WorldCard ile Setur'dan uçak bileti alımlarında 30 TL indirim!

World ile setur.com.tr ve Setur mobil uygulamasında uçak bileti alımlarında 30 TL indirim ve 9 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın! İndirim kodunuz SETUR30.

Havayolu / Havalimanı

Miles&Smiles Eylül Ayı Çekiliş Sonuçları!

Miles&Smiles tarafından gerçekleştirilen her 30 Milyon Mil Çekiliş kampanyasının Eylül ayı çekiliş sonunda ödül kazanan talihlileri...

Havayolu / Havalimanı

Miles&Smiles 30. Yıla Özel 30 Milyon Mil Çekilişi!

Miles&Smiles 30. yılını Millerce hediyeyle kutluyor, üyelerine 30. yıla özel 30 milyon Mil kazandırıyor. Çekilişe katılmak ve her ay 100.000 Mil kazanacak 30 kişiden biri olmak için Miles&Smiles üyesi olmanız yeterli. Kazananlar bir sonraki ayın ilk haftası yine bu sitede açıklanacaktır.

Havayolu / Havalimanı

Visa Platinum'la ISG Lounge'da Ayrıcalıklısınız!

Visa Platinum kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı ISG Lounge’a iç hatlar terminalinde 55TL, dış hatlar terminalinde 55TL ödemeyle giriş yaparak seyahatinize daha keyifli başlayabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER