Mobil Uygulama

23 Nisan'da BKM Express ile alışverişleriniz TOÇEV'e bağışa dönüşüyor!

23 Nisan'da BKM Express ile yapacağınız her alışveriş için TOÇEV'e 5 TL bağış bizden!

Devamını Oku

Mobil Uygulama

İşCep’ten Bahar Hediyesi 100 adet General Mobile GM 9 Pro!

20 Nisan -25 Mayıs 2019 tarihleri arasında İşCep'e giriş yapan İş Bankası bireysel müşterileri İşCep Bahar Çekiliş Kampanyasına katılma hakkı kazanıyor. 31 Mayıs 2019’da gerçekleşecek olan çekilişle, 100 kişi General Mobile GM 9 Pro akıllı telefon sahiplerini bulacak!

Devamını Oku

Mobil Uygulama

ZUBİZU'dan 3. yıl hediyesi, iPhone XR!

Hemen ZUBİZU uygulamasından çekilişe katılın, iPhone XR kazanma şansı yakalayın. Ekstra çekiliş hakkı için ZUBİZU'nuzu alışverişlerde kullanmayı unutmayın, şansınız katlayın!⁣

Devamını Oku

Mobil Uygulama

Zubizu'da Hediye Çeki Yağmuru!

Çekilişle en iyi markalarda size özel hediye çeki kazanmak için hemen kampanyaya katılın ve Zubizu ile işlem yapmaya başlayın. 15 Nisan'a kadar yapacağınız her işlemde 1 çekiliş hakkı kazanın.

Devamını Oku

Mobil Uygulama

LoungeMe ile Maximum Kart Sahiplerine %10 İndirim!

30 Eylül 2019 tarihine kadar Maximum Mobil uygulaması üzerinden indirim kodu alan ve tüm dünyada 400’den fazla lounge’a avantajlı giriş hakkı sunan “LoungeMe” uygulaması üzerinden kodu tanımlayan İş Bankası kredi kart sahiplerine havalimanlarında yer alan seçili loungelarda %10 indirim ayrıcalığı! Kampanya kapsamında tek seferlik bir lounge girişini %10 indirimli satın alabilir ve ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını Oku

Mobil Uygulama

Gıda marketi harcamalarınıza 30 TL Worldpuan hediye!

5 - 14 Nisan 2019 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 125 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 125 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL, toplam 30 TL Worldpuan hediye!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER