Kültür / Sanat

Sevgililer Günü’ne Özel Cinemaximum Sinema Bileti Hediye!

​14 Şubat Sevgililer Günü’nde Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya katılıp Maximum Kart'ınız ile Maximum Mobil’den gerçekleştireceğiniz ilk Cinemaximum sinema bileti alımı işlemine 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Sevgililer Günü’ne özel 14 TL bonus!

14 Şubat 2019 tarihinde Restoran, kafe, çiçekçi, sinema ve eğlence merkezlerinde yapacağınız toplam 140 TL ve üzeri harcamanıza 14 TL bonus verilecektir.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

LEGOLAND® Discovery Centre’da %30 indirim

05 Şubat - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında LEGOLAND® Discovery Centre ziyaretlerinizde Garanti Kartları ile ödeme yapacağınız bilet harcamalarında %30 indirim kampanyası uygulanacaktır.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Madame Tussauds'da %30 indirim!

05 Şubat - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Madame Tussauds İstanbul ziyaretlerinizde Garanti Kartları ile yapacağınız ödemelerde %30 indirim uygulanacaktır.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Bonus ile SEA LIFE İstanbul’da %30 indirim

05 Şubat - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında SEA LIFE İstanbul ziyaretlerinizde Garanti Kartları ile yapacağınız ödemelerde %30 indirim uygulanacaktır.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Axess ile Mobilet'te Can Atilla-Sevgililer Günü Konseri %10 indirimli!

Mobilet'te Can Atilla-Sevgililer Günü Konseri biletlerinde %10 indirim! Üstelik tüm bilet satışlarında www.mobilet.com ve mobilet satış noktalarında Axesss ile 3 taksit ayrıcalığıyla.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER