Kültür / Sanat

World’e özel 3. Uluslararası Gastroekonomi Zirvesi biletlerinde % 20 indirim!

Gastronomi baş döndüren bir hızla gelişiyor. Bu hıza ayak uydurmak isteyenler TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği ) tarafından düzenlenen 3. Global Gastroekonomi Zirvesi’nde buluşuyor.

Kültür / Sanat

Sinema ve eğlence merkezlerinde harcamanıza 15 TL bonus!

12 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılın, sinemalar ve eğlence merkezlerinde yapacağınız toplam 100 TL ve üzeri harcamanıza 15 TL bonus kazanın.

Kültür / Sanat

TEB Bonus ile Sinema ve Tiyatroda %50 İndirim

31 Aralık 2020 tarihine kadar TEB Bonus Card veya TEB Banka Kartınız'la, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye!

Kültür / Sanat

biletix.com’dan QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, toplamda 25 TL indirim!

1 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla biletix.com’dan QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, toplamda 25 TL indirim!

Kültür / Sanat

Yapı Kredi bomontiada’da World Akustik Konserleri!

World akustik konserleri 1 Şubat'tan itibaren her Cumartesi 20.30’da Yapı Kredi bomontiada'da 4.Kat'ta!

Kültür / Sanat

Şeker Bonus ile Okul Tatiline özel 25 TL Bonus fırsatı!

Şeker Bonus ile Okul Tatiline özel 25 TL Bonus fırsatı! 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde giyim, sinema, tiyatro, eğitim, kırtasiye ve seyahat sektöründen yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL bonus.

Kültür / Sanat

Papara Card'ınla Sinema Keyfin Devam Etsin!

Papara Card'ınla hafta içi veya hafta sonu farketmeksizin sinemalarda haftalık 50 TL'ye kadar yapacağın harcamanın yarısı bizden!

Kültür / Sanat

Sömestirde Deniz'den 20 TL Bonus Fırsatı!

17 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında kampanyaya SMS veya DenizKartım uygulaması üzerinden katılım gerçekleştirildikten sonra oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde, oyun, sinema ve eğlence merkezlerinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL bonus verilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER