Kültür / Sanat

Biletix.com üzerinden Fame Müzikali öncelikli bilet alımı!

World'e özel Biletix.com üzerinden 12 Haziran – 30 Haziran 2019 tarihlerinde biletix.com'dan 10-15 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşecek Fame Müzikali için öncelikli bilet alım hakkı sağlanacaktır.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Axess'e özel SEA LIFE davetiyesi hediye!

Axess Mobil’e özel 15 Mayıs – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında Forum İstanbul – SEA LIFE İstanbul çift kişilik davetiyesi hediye!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Biletix.com'dan QR Kod Ödeme 25 TL indirimle!

1 - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

David Garret konseri 21 Eylül'de Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri kapsamında İstanbul'da!

13-20 Mayıs 2019 tarihlerinde World'e özel Biletix.com üzerinden David Garrett konseri öncelikli bilet alımı hakkı sağlanacaktır! Üstelik 6 taksit fırsatıyla!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Anneler Günü’nde Maximum Mobil’den Cinemaximum Sinema Bileti Hediye!

12 Mayıs 2019 Anneler Günü’nde Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya katılıp Maximum özellikli İş Bankası Kredi Kart'ınız ile Maximum Mobil’den gerçekleştireceğiniz ilk Cinemaximum sinema bileti alımı işlemine 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye!​

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Eric Burdon and The Animals konseri 20 Haziran’da Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri kapsamında İstanbul'da!

World'e özel Biletix.com üzerinden Eric Burdon and The Animals konseri bilet alımlarında %15 indirim! Üstelik 6 taksit fırsatıyla!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

23 Nisan’a özel 23 TL bonus!

23-28 Nisan tarihleri arasında Garanti POS'larından yapacağınız restoran, sinema ve eğlence merkezlerindeki toplam 230 TL ve üzeri harcamaya 23 TL bonus hediye edilecektir.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Zorlu PSM Suzan Kardeş Konseri!

Balkanlardan Yeşilçam'a, Türkçe Poplardan Arabesk ve 9/8'liklere kadar uzanan geniş repertuvarını dinleyici ile buluşturan Suzan Kardeş, her yıl çeşitli ritüellerle kutladığı Hıdırellez Bayramı'nı, 5 Mayıs'ta Zorlu PSM Sahnesi'ne taşıyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER