Kültür / Sanat

23 Nisan’a özel 23 TL bonus!

23-28 Nisan tarihleri arasında Garanti POS'larından yapacağınız restoran, sinema ve eğlence merkezlerindeki toplam 230 TL ve üzeri harcamaya 23 TL bonus hediye edilecektir.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Zorlu PSM Suzan Kardeş Konseri!

Balkanlardan Yeşilçam'a, Türkçe Poplardan Arabesk ve 9/8'liklere kadar uzanan geniş repertuvarını dinleyici ile buluşturan Suzan Kardeş, her yıl çeşitli ritüellerle kutladığı Hıdırellez Bayramı'nı, 5 Mayıs'ta Zorlu PSM Sahnesi'ne taşıyor.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Kafe, restoran, sinema, tiyatro ve eğlence merkezi harcamalarında WorldCard ile 50 TL indirim!

20 - 23 Nisan 2019 tarihleri arasında kafe, bar, restoran, sinema, tiyatro ve eğlence merkezi sektörlerinde tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri harcamalarda %10, toplamda 50 TL indirim! Kampanyaya 20 Nisan 2019 tarihi itibarıyla World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapabilirsiniz.

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Biletix.com'dan World Mobil QR Kod Ödeme ile 25 TL indirim!

1 - 30 Nisan 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Alan Parsons Live Project Zorlu PSM Caz Festivali!

Kurguladıkları konsept albümlerle sayısız hite imza atan The Alan Parsons ile özlem sona eriyor! Progressive rock’ı pop ile bütünleştiren anlayışıyla Alan Parsons Live Project, 25 Nisan - 1 Haziran 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek PSM Caz Festivali'nde!

Devamını Oku

Kültür / Sanat

Watergarden Havuz Konserleri başlıyor!

13 Nisan’da Edis ile açılış yapacak Watergarden Havuz Konserleri’nde 20 Nisan Fatma Turgut, 23 Nisan Demet Akalın, 27 Nisan İrem Derici ve 4 Mayıs’ta Simge Sağın seni bekliyor!

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER