Kültür / Sanat

Şeker Bonus ile Okul Tatiline özel 25 TL Bonus fırsatı!

Şeker Bonus ile Okul Tatiline özel 25 TL Bonus fırsatı! 17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde giyim, sinema, tiyatro, eğitim, kırtasiye ve seyahat sektöründen yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL bonus.

Kültür / Sanat

Papara Card'ınla Sinema Keyfin Devam Etsin!

Papara Card'ınla hafta içi veya hafta sonu farketmeksizin sinemalarda haftalık 50 TL'ye kadar yapacağın harcamanın yarısı bizden!

Kültür / Sanat

Sömestirde Deniz'den 20 TL Bonus Fırsatı!

17 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında kampanyaya SMS veya DenizKartım uygulaması üzerinden katılım gerçekleştirildikten sonra oyuncak ve kırtasiye sektörlerinde, oyun, sinema ve eğlence merkezlerinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL bonus verilecektir.

Kültür / Sanat

Metromall Cinemaximum ile Keyif Çok!

17 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Metromall Cinemaximum'dan alacağınız bir sinema biletine, Metromall Gloria Jean's Coffees'den 1 Filtre Kahve Hediye!

Kültür / Sanat

Oyuncak, kırtasiye ve eğlence sektörlerinde 25 TL Worldpuan!

19 Ocak - 02 Şubat 2020 tarihleri arasında kırtasiye, oyuncak, tiyatro, sinema ve eğlence merkezi sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak tek seferde 50 TL ve üzeri alışverişin %10'u değerinde, toplamda 25 TL Worldpuan.

Kültür / Sanat

World Sömestir Çocuk Şenliği Worldcard’lılara %15 indirimli!

Vadaa çocuklarınızı şenliğe davet ediyor! Çocuğunuza eğlenceli bir sömestir tatilini yaşatmak istiyorsanız, sizi de 18 Ocak’ta Volkswagen Arena’da gerçekleşecek World Sömestir Çocuk Şenliği’ne bekliyoruz.

Kültür / Sanat

Afili Bonus ile Hafta sonu tiyatro ve sinema keyfinize %30 bonus!

Hafta sonu daha keyifli vakit geçirmeniz için seçtiğiniz tiyatro oyunu veya sinema filmini Afili Bonus ile ödeyerek %30 bonus kazanabilirsiniz.

Kültür / Sanat

Parafree ile Sinema Bileti %50 İndirimli!

3 Ocak-31 Mart 2020 tarihleri arasında tüm banka poslarından sinema sektöründe yapılacak aylık ilk harcamaya %50 indirim verilecektir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER