Bankkart Genç Kampanyaları

Bankkart Genç

Arby's Tıkla Gelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menü!

01 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Arby's Tıkla Gelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menü Fırsatı!

Bankkart Genç

Popeyes Tıkla Gelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menü!

01 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Popeyes Tıkla Gelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menü Fırsatı!

Bankkart Genç

Baydöner'de Bankkart Genç'e Özel %30 İndirim

01 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bankkart Genç'e özel, Baydöner'de Bankkart Genç menüde %30 indirim!

Bankkart Genç

Bankkart Genç'e Özel Hepsiburada'da 100 TL Bankkart Lira

01 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bankkart Genç'e özel Hepsiburada'da toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı!

Bankkart Genç

Bankkart Genç'lilere Özel LTB Mağazalarında 50 TL Bankkart Lira

01 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında LTB mağazalarından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL Bankkart Lira!

Bankkart Genç

Burger King Tıkla Gelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menü!

01 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bankkart Genç'e özel Burger King Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde indirimli menü fırsatı!

Bankkart Genç

Bankkart Genç'e Online Dil Okulu'nda 3 Ay Konuşma Kulübü 990 TL

01 Eylül - 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Bankkart Genç'e özel Online Dil Okulu'nda 3 Ay Konuşma Kulübü 990 TL!

Bankkart Genç

Bankkart ile Online Dil Okulu'nda 12 Aylık İngilizce Eğitim Paketi 2.995TL

17 Ekim - 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Online Dil Okulu'nda 3 Kur İngilizce Eğitim + 6 Ay Konuşma Kulübü eğitim paketi 2.995 TL!