Akbank

Akbank KOBİ Petrol Ofisi Kampanyası!

Akbank KOBİ müşterilerine özel Anadolu Akaryakıt’tan Petrol Ofisi AutoMatic ile %7 ye varan indirim fırsatı!

Devamını Oku

Akbank

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinde 3 aya varan Taksit Fırsatı!

31 Mayıs’a kadar 100-1500 TL arası Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizde 2; 1500 TL ve üzeri ödemelerinizde faizsiz/ücretsiz 3 taksit fırsatı! Katılmak için “Hemen Katıl”a tıklayın!

Devamını Oku

Akbank

Akbank Direkt'e girin, yaptığınız her bankacılık işlemi için ayrı ücret ödemeyin!

Akbank Direkt Bireysel'e, Müşteri Numarası ile ilk defa giren müşterilerimiz çekilişsiz kurasız Arife Tarife İnter kazanıyor, her para transferine ayrı ücret ödemiyor!

Devamını Oku

Akbank

Ak Yatırım'da VİOP, Business Uçuruyor!

Ak Yatırım VİOP hesabınız ile 15 Nisan'a kadar 15 Milyon TL üzerinde VİOP işlem hacmi gerçekleştirerek, ekonomi biletiniz ile business uçabilirsiniz.

Devamını Oku

Akbank

Akbank Direkt’te Vadeli Mevduat ile Tanışma Kampanyası

Bir tıkla, vadeli mevduata %19,60 faiz kazandıran kampanya! Akbank Direkt'te vadeli hesap ile tanışmak için büyük fırsat! 90 gün boyunca 1.000.000 TL’ye kadar açacağınız her vadeli hesabınız kazandırıyor.

Devamını Oku

Akbank

İhtiyacınız anında krediniz Akbank’ta!​

Kredinizi şimdi alın mayısta ödemeye başlayın. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil'e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi** kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Akbank

Akbank KOBİ müşterilerine Petrol Ofisi AutoMatic ile %6,50'ye varan indirim fırsatı!

Anadolu Akaryakıt aracılığıyla Petrol Ofisi AutoMatic ile Akaryakıt Yönetim Sistemi'ne dahil olmanız ve ödemelerinizi Akbank Doğrudan Borçlandırma Sistemi üzerinden yapmaya başlamanız durumunda POAŞ akaryakıt istasyonlarında %6,50 oranına varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku

Akbank

İhracata Akbank Desteği

Türkiye kazansın diye İhracatçının Gücü Paketi ile ihracatçılarımızı destekliyoruz. Paketten yararlanın işiniz için büyük bir adım atın.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER