Akbank

Wings ile Global Shopper Üyelik Avantajı!

Wings Global Shopper'a Wings’iniz ile üye olarak, Amerika'daki online alışveriş sitelerinden en iyi fiyatlarla alışveriş yapma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku

Akbank

Wings Business ile 1.000 TL altı SGK primlerinizi 15 TL komisyon ile ödeyebilirsiniz

Wings Business ile SGK primlerinizi düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Çalıştığınız Akbank şubesi’ne gelerek otomatik ödeme talimatı verebilir, böylece hem nakit akışınızı düzenleyebilir, hem zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Devamını Oku

Akbank

Wings Business ile Ekim Ayında Fatura Talimatlarına 5000 Mil Puan

Wings Business ile yeni otomatik ödeme talimatı vereceğiniz faturalarınızdan 5000’e varan Mil Puan kazanma ayrıcalığı sizi bekliyor.

Devamını Oku

Akbank

Havalimanı Transfer Hizmeti %50 İndirimli!

Wings sahiplerine özel İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum’da ister adresinizden havalimanına ister havalimanından adresinize faydalanabileceğiniz transfer hizmetlerinde %50 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Akbank

Wings’ten Uçuran Ayrıcalıklar!

Dönem içi Harcamalarınızı Mil Puanınızdan Ödeyin, Yurt Dışında %25 Daha Fazla Mil Puan Kazanın, Anlaşmalı Restoranlarda %20’ye Varan İndirim, Anlaşmalı İşyerlerinde Mil Puanlarınızı Karada da Kullanın, Yurt içi Uçuşlarda Alan Vergisi Ödemeyin ve Anlaşmalı AVM’lerde Ücretsiz Valeden Yararlanın.

Devamını Oku

Akbank

Ekim'de fatura talimatlarına 100 TL chip-para!

Ekim ayında vereceğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 yeni fatura için 15 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın! Talimatlarınızı Akbank İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Devamını Oku

Akbank

Axess ile Doğalgaz Faturalarına 3 Taksit Fırsatı!

Akbank kanalları, doğalgaz kurumlarının vezneleri ve internet sitelerinden ödeyeceğin 100TL ve üzeri doğalgaz faturalarına 3 taksit fırsatı! İlk harcamadan önce Axess Mobil'den Hemen Katıl'a tıkla!

Devamını Oku

Akbank

Akbank Konut Kredisi Kampanyası!

%1,17’ten başlayan faiz oranlarıyla konut krediniz Akbank’ta! Kendi evinize taşınmak için krediniz Akbank’ta...

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER