Axess exi26

SGK prim ödemeleriniz Axess'te

Sosyal Güvenlik Kurumu, SSK ve Bağ-kur, prim ödemelerinizi Axess’inizle Akbank İnternet veya SGK resmi web sitesinden (www.sgk.gov.tr) gerçekleştirebilirsiniz.

Axess exi26

Axess'e özel Papa Johns online siparişinizde %15 İndirim!

28 Şubat tarihine kadar www.papajohns.com.tr ya da Papa John’s çağrı merkezi üzerinden yapacağınız siparişlerinizde %15 indirim fırsatı sizi bekliyor!

Axess exi26

Ocak’ta fatura talimatlarına 100 TL chip-para!

1 - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Axess exi26

Trendyol’da 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL indirim!

12 - 26 Ocak 2021 tarihleri arasında Axess’e özel Trendyol’da 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 30 TL indirim fırsatı!

Axess exi26

Market ve Restoran Harcamalarına 40 TL Chip-para!

7-17 Ocak 2021 tarihleri arasında Axessle toplam 800 TL ve üzeri market, gıda ve restoran harcamana 40 TL chip-para!

Axess exi26

Axess’le Mobille ayda 100 TL’ye Varan Chip-Para Kazan!

1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında Axess Mobil'den yurtiçinde yapacağın QR ile Ödeme veya Temassız Mobil Ödeme işlemlerinde %3, ayda toplamda 100 TL'ye varan chip-para!

Axess exi26

İnternette de doya doya yüksel diye Akbank FAV'dan 4 GB hediye!

Akbank FAV'dan; 19 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında vereceğin Vodafone otomatik ödeme talimatına 1 ay süre ile geçerli 4 GB mobil internet paketi hediye!

Axess exi26

Axess Mobil'e özel ciceksepeti.com'da rozetli ürünlerde %15 indirim!

Axess Mobil'e özel 5-31 Aralık 2020 tarihleri arasında www.ciceksepeti.com'da rozetli ürünlerde %15 indirim fırsatı sizleri bekliyor

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Axess exi26 Genel Bilgiler

26 yaş altı gençlere özel Axess exi26 ile hem harca hem kazan. Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden alışverişin keyfini çıkar!

Üniversiteliysen şimdi Axessli olmanın tam zamanı !

Haziranın sonuna kadar ilk kez Axess sahibi olan üniversiteliler Axess ile yapacakları ilk alışverişleri kadar chip-para kazanıyor, kazandıkları chip-para'larla bedava alışveriş yapıyor.

Axess Üniversiteli Yeter Sana! 

Senin için kazançlı alışveriş dünyasının kapılarını açan, tam sana göre bir kredi kartı: Axess Üniversiteli.

Axess Üniversiteli'n varsa bol bol chip-paran var!

Axess Üniversiteli'n varsa, tüm Axess üye işyerlerinde yaptığın alışverişlerden chip-para kazanırsın. Kazandığın chip-para'larla Türkiye'nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yaparsın. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.

"Axess Üniversiteli'mde ne kadar chip-param birikmiş?" diye öğrenmek istersen, Axess üye işyerlerinden yaptığın alışveriş sonrasında slibinde veya Axess Mobil'den bu bilgiye ulaşabilirsin.

Ekstra chip-para kazanmak için sana özel kampanyaları buradan takip edebilirsin.

Axess Üniversiteli'nle alışveriş sırasında ya da sonrasında ödemeni taksitlendirebilir veya aylar sonra ödemek üzere erteleyebilirsin!

Anlaşmalı Axess üye işyerlerinden anında alışverişini taksitli yap, erteleme fırsatından hemen yararlanarak aylar sonra ödemeye başla.

Alışveriş yaparken taksitlendirmeyi mi unuttun veya mağazada taksit imkanı mı yoktu? Üzülme, hemen Akbank İnternet'e gir Kartlar > Taksit/Erteleme İste adımından, 50 TL ve üzeri harcamanı faiz ödemeden 3 taksite böl!* Taksit İste ve Erteleme İste ile neyin hayalini kuruyorsan peşin peşin alırsın, ister taksitlendirir ister ertelersin.

Axess exi26 kampanyaları, indirimleri, chip-para fırsatları, taksit seçenekleri
Axess exi26 kampanyaları, Axess exi26 indirimleri, Axess exi26 chip-para fırsatları, Axess exi26 taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.