Axess KOBİ

Axess ile Doqu’da 18 aya varan taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Doqu mağazalarında 1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-14 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Axess KOBİ

Axess ile Bizim Toptan’da 6 aya varan taksit fırsatı!

31 Ocak’a kadar kampanyaya dahil Bizim Toptan mağazalarında Axess ile yapacağınız vade farksız 4 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Axess KOBİ

Ocak’ta fatura talimatlarına 100 TL chip-para!

3-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 100 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Axess KOBİ

Axess'e özel tatilsepeti'nde 12 aya varan taksit fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar Axess ile tatilsepeti'nden yapılacak yurt içi rezervasyonlarda 12 aya varan taksit, yurt dışı rezervasyonlarda 6 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Axess KOBİ

Axess'e özel Migros Toptan’da 50 TL chip-para!

Axess’e özel 6 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Migros Toptan Market’lerde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Axess KOBİ

Axess ile d.ream Restoranlarında Artan İndirimler!

d.ream restoranlarında Axess Mobil ile yapacağın 2. işlemden 5. işleme kadar %5 indirim; 6. işlemden 9. işleme kadar %7,5 indirim, 10. işlemden itibaren yıl sonuna kadar %10 indirim.

Axess KOBİ

Axess ile Vakkorama Cafe'de %10 İndirim Fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar müziğin ve lezzetin buluşma noktası, şehrin en keyifli adresi Vakkorama Cafe'de Axess Mobil QR kod kullanılarak yapılacak ödemelerde %10 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Axess KOBİ

Axess ile Divan'da %10 İndirim

31 Ocak 2020 tarihine kadar Axess Mobil QR kod kullanılarak Divan restoran ve pastanelerinde yapılacak alışverişlerde %10 indirim ayrıcalığını keşfetmen için seni bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Axess KOBİ Genel Bilgiler
Axess KOBİ kredi kartı kampanyaları, indirim fırsatları, güncel puan bilgileri
Axess KOBİ kredi kartı kampanyaları, Axess KOBİ indirim fırsatları, Axess KOBİ güncel puan bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.