Free

Axess'e özel Beymen'de 150 TL chip-para fırsatı!

Axess’e özel 6 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Beymen’den yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para hediye! Üstelik 6 taksitle.

Free

Axess'e özel altinyildizclassics.com'da %35 İndirim!

Axess’e özel 5 - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında altinyildizclassics.com'dan yapacağınız ilk alışverişinizde sepette %35 indirim! Üstelik 9 taksitle!

Free

Aralıkta’ta fatura talimatlarına 200 TL chip-para!

5 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Axess, Axess Business, Axess KOBI ve Free ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 200 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

Free

Alfemo Kışa Merhaba İndirim Fırsatı!

31 Aralık 2019 tarihine kadar Alfemo mağazalarında Net %30 indirime ek 2.000 TL'ye varan indirimler sizleri bekliyor. Üstelik Axess ile 12 taksit fırsatıyla.

Free

Axess'e Özel Koton'da 20 TL chip-para!

Axess’e özel 5 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Koton’da 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para hediye! Üstelik peşin fiyatına 6 taksitle.

Free

Zorlu Alışveriş Merkezi’nde Axess’e Özel %50 İndirimli Otopark Fırsatı!

1-31 Aralık tarihleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi’nde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde, Zorlu Alışveriş Merkezi otoparkında %50 indirimden faydalanabilirsiniz.

Free

Axess'e özel ZORLU Alışveriş Merkezi'nde 100 TL chip-para!

Axess’e özel 1 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ZORLU Alışveriş Merkezi’nde kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız her 200 TL alışverişinize 20 TL chip-para, toplamda 100 TL chip-para hediye!

Free

Axess'e özel Digiturk’te 150 TL’ye varan chip-para!

4 Aralık 2019 - 3 Ocak 2020 döneminde Digiturk çağrı merkezinden satın alacağınız Taraftar, Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlerde Axess’e özel 150 TL’ye varan chip-para hediye!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Free Genel Bilgiler

Free ile Tanışın

İstedikleriniz İçinde, İstemedikleriniz Dışında.

Yıllık kart aidatı olmayan Free ile yüz binlerce üye işyerinde bol bol chip-para kazanırken, taksit imkânından da yararlanabilirsiniz

Siz de hemen Free sahibi olarak;

Yıllık kart üyelik aidatı ödemeyin.

Axess üye işyerlerinin kazandırdığı chip-para ve taksit gibi temel Axess özelliklerinden ücretsiz faydalanın.

Free Bütçem servisi ile harcamalarınızı kolayca takip edin.

Ekstra kampanyalardan (artı taksit, erteleme,chip-para kampanyaları gibi) istediğinize katılın, istemediğinize katılmayın.

Nakit Çözümler, Alışveriş Tarifeleri, Talimatlar, Ek Kart, Sigorta gibi ilave birçok hizmetten istediğiniz zaman yararlanın.

Tüm Free hizmetleri ve ekstra kampanyalardan yararlanmak istemeniz durumunda geçerli olacak faiz ve ücretleri görmek için Faiz ve Ücretler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Free kredi kartı kampanyaları, indirimleri, chip-para fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Free kredi kartı kampanyaları, Akbank Free kart fırsatlarını, indirimlerini ve güncel duyurularını bu sayfadan takip edebilirsiniz.