Wings

Axess'e özel Tatilsepeti.com'da 150 TL indirim!

Axess’e özel 4-30 Kasım 2020 tarihlerinde Tatilsepeti.com’dan seçili ürünlerde tek seferde yapacağınız ilk 2.000 TL ve üzeri harcamanıza 150 TL indirim fırsatı!

Wings

Axess'e özel Sportive'de 50 TL chip-para!

Axess’e özel 6 Kasım – 6 Aralık 2020 tarihleri arasında Sportive mağazalarında 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Wings

Axess'e özel D&R'da 40 TL chip-para!

Axess’e özel 30 Ekim – 8 Kasım 2020 tarihleri arasında D&R mağazalarında veya dr.com.tr'de 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 40 TL chip-para hediye! Üstelik 7 taksitle.

Wings

Axess'e özel Nezih'te 25 TL chip-para!

Axess’e özel 1 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Nezih mağazalarında ve Nezih.com.tr’de 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL chip-para!

Wings

Madame Coco’da 25 TL chip-para ve artı 1 taksit!

1-30 Kasım tarihleri arasında Madame Coco'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL chip-para ve vade farksız taksitli alışverişlerinizde artı 1 taksit!

Wings

Axess ile CarrefourSA Mağazalarındaki Teknosalarda 50 TL chip-para!

Axess ile kampanyaya dahil CarrefourSA Mağazalarındaki Teknosa Satış Noktalarından 1- 22 Kasım 2020 tarihleri arasında akıllı telefon, tablet, TV, notebook, küçük ev aletleri, aksesuar ürünlerinden tek seferde yapacağınız ilk 450 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 50 TL chip-para!

Wings

Axess'e özel GittiGidiyor’da 75 TL’ye varan chip-para!

Axess'e özel 1-15 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 75 TL chip-para! Üstelik Peşin Fiyatına 6 taksit fırsatıyla!

Wings

Axess’le Mobille ayda 50 TL’ye Varan Chip-Para Kazan!

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Axess Mobil'den yurtiçinde yapacağın QR ile Ödeme veya Temassız Mobil Ödeme işlemlerinde %5, ayda toplamda 50TL'ye varan chip-para!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Wings Genel Bilgiler

Tüm alışverişlerinizde mil puan kazandıran ve bu mil puanlarla istediğiniz yere, bilet fiyatınıza göre belirlenen mil miktarlarıyla uçmanızı sağlayan kredi kartı Wings.

Hayat Şimdi Benzersiz!

Wings'le yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden Mil Puan kazanırsınız, size de dünyayı keşfetmek kalır...

Ayrıcalıklar

Wings'le yaptığınız alışverişlerden Mil Puan biriktirirken, Axess Üye İşyerlerinden yaptığınız alışverişlerden chip-para da biriktirirsiniz. Biriktirdiğiniz chip-para'lar otomatik olarak Mil Puan'a çevrilir. Daha çok Mil Puan kazanırsınız.

Wings'le Avans Mil Puan kullanabilir, ​harcamalarınızı TL, USD ve Euro olarak ekstrenize yansıtabilirsiniz.

Özellikler

Wings’le biriktirdi​ğiniz Mil Puan’ları 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak uçak bileti almak için veya GezK​anatlan.com(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) üzerinden uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Mil Puan’larınızı anlaşmalı Wings Style üye işyerlerinde de kullanabilirsiniz.

Wings Mil Programında kontenjan sınırı, sezon farkı ve havayolu kısıtlaması yoktur.

Mil Puan: Wings Mil Programı ile alışverişlerinizden hem Mil Puan hem de chip-para kazanırsınız. Mil Puanlarınızla istediğiniz havayoluyla, istediğiniz yere, kontenjan kısıtlaması olmadan bedava bilet alabilirsiniz. Her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan'a dönüşür, bedava uçak biletiniz için gerekli Mil Puan'ı daha hızlı biriktirirsiniz.

Wings hakkında ayrıntılı bilgi için www.wingscard.com.tr(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)​ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Wings kampanyaları, indirim fırsatları, artı taksit ve güncel Mil seçenekleri
Wings kampanyaları, Wings indirim fırsatları, Wings artı taksit, Wings güncel Mil seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.