Wings

n11’de vade farksız 6 aya varan taksit!

1 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında www.n11.com, m.n11.com, n11 mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde vade farksız 3, 4, 5, 6 taksit yapılabilmektedir.

Wings

Teknosa'da 6 aya varan taksit fırsatı!

Axess'e özel Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 6 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

Wings

Hepsiburada.com'da Peşin Fiyatına 6 Aya Varan Taksit Fırsatı!

www.hepsiburada.com'da Peşin Fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Wings

Gümüşsuyu’nda +4 taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Gümüşsuyu mağazalarında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-8 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Wings

Bellona’da +4 taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Bellona mağazalarında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-5 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Wings

Mondi’de +4 taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Mondi mağazalarında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-5 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Wings

Doqu’da +4 taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Doqu mağazalarında 1- 30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-8 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Wings

Alfemo’da +4 taksit!

Axess'e özel Alfemo mağazalarında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-5 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Wings Genel Bilgiler

Tüm alışverişlerinizde mil puan kazandıran ve bu mil puanlarla istediğiniz yere, bilet fiyatınıza göre belirlenen mil miktarlarıyla uçmanızı sağlayan kredi kartı Wings.

Hayat Şimdi Benzersiz!

Wings'le yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden Mil Puan kazanırsınız, size de dünyayı keşfetmek kalır...

Ayrıcalıklar

Wings'le yaptığınız alışverişlerden Mil Puan biriktirirken, Axess Üye İşyerlerinden yaptığınız alışverişlerden chip-para da biriktirirsiniz. Biriktirdiğiniz chip-para'lar otomatik olarak Mil Puan'a çevrilir. Daha çok Mil Puan kazanırsınız.

Wings'le Avans Mil Puan kullanabilir, ​harcamalarınızı TL, USD ve Euro olarak ekstrenize yansıtabilirsiniz.

Özellikler

Wings’le biriktirdi​ğiniz Mil Puan’ları 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak uçak bileti almak için veya GezK​anatlan.com(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) üzerinden uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ve seyahat sigortası almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Mil Puan’larınızı anlaşmalı Wings Style üye işyerlerinde de kullanabilirsiniz.

Wings Mil Programında kontenjan sınırı, sezon farkı ve havayolu kısıtlaması yoktur.

Mil Puan: Wings Mil Programı ile alışverişlerinizden hem Mil Puan hem de chip-para kazanırsınız. Mil Puanlarınızla istediğiniz havayoluyla, istediğiniz yere, kontenjan kısıtlaması olmadan bedava bilet alabilirsiniz. Her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan'a dönüşür, bedava uçak biletiniz için gerekli Mil Puan'ı daha hızlı biriktirirsiniz.

Wings hakkında ayrıntılı bilgi için www.wingscard.com.tr(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)​ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Wings kampanyaları, indirim fırsatları, artı taksit ve güncel Mil seçenekleri
Wings kampanyaları, Wings indirim fırsatları, Wings artı taksit, Wings güncel Mil seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.