Wings Business

Axess ile Doqu’da 18 aya varan taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Doqu mağazalarında 1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-14 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Wings Business

Axess ile Bizim Toptan’da 6 aya varan taksit fırsatı!

31 Ocak’a kadar kampanyaya dahil Bizim Toptan mağazalarında Axess ile yapacağınız vade farksız 4 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Wings Business

Axess'e özel tatilsepeti'nde 12 aya varan taksit fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar Axess ile tatilsepeti'nden yapılacak yurt içi rezervasyonlarda 12 aya varan taksit, yurt dışı rezervasyonlarda 6 taksit fırsatı sunulmaktadır.

Wings Business

Axess'e özel Migros Toptan’da 50 TL chip-para!

Axess’e özel 6 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Migros Toptan Market’lerde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Wings Business

Axess ile d.ream Restoranlarında Artan İndirimler!

d.ream restoranlarında Axess Mobil ile yapacağın 2. işlemden 5. işleme kadar %5 indirim; 6. işlemden 9. işleme kadar %7,5 indirim, 10. işlemden itibaren yıl sonuna kadar %10 indirim.

Wings Business

Axess ile Vakkorama Cafe'de %10 İndirim Fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar müziğin ve lezzetin buluşma noktası, şehrin en keyifli adresi Vakkorama Cafe'de Axess Mobil QR kod kullanılarak yapılacak ödemelerde %10 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Wings Business

Axess ile Divan'da %10 İndirim

31 Ocak 2020 tarihine kadar Axess Mobil QR kod kullanılarak Divan restoran ve pastanelerinde yapılacak alışverişlerde %10 indirim ayrıcalığını keşfetmen için seni bekliyor.

Wings Business

Axess ile Gülaylar'da Ekstra %25'e Varan İndirim Fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar Axess Mobil QR kod kullanılarak yapılacak Gülaylar'ın altın ve pırlanta mücevherler alışverişlerinde tüm indirimlere ek %25'e varan indirim ayrıcalığı.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Wings Business Genel Bilgiler
Wings Business kampanyaları, indirim fırsatları, güncel Mil Puan seçenekleri
Wings Business kampanyaları, Wings Business indirim fırsatları, Wings Business güncel Mil Puan bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.