Wings Private

Axess'e özel Koton'da 20 TL chip-para!

Axess’e özel 17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Koton’da 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para hediye! Üstelik peşin fiyatına 6 taksitle.

Wings Private

CarrefourSA'larda 25 TL chip-para!

Axess’e özel 17-31 Ocak tarihleri arasında CarrefourSA'lardan ve carrefoursa.com'dan farklı günlerde yapacağınız 2 defa 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL chip-para!

Wings Private

Yurt İçi Sömestir Alışverişlerinizde 200 TL'ye Varan Chip-Para!

Sömestir tatiline özel yurt içi alışverişlerinde kendi kampanyanızı yapmak ister misiniz? Üstelik kazanacağınız tutarı da siz belirleyin! İster 30.000 Mil Puan ister 200 TL'ye varan chip-para kazanmak için Axess Mobil’den kendi kampanyanızı oluşturun, kazanmaya başlayın!

Wings Private

Yurt Dışı Sömestir Alışverişlerinizde 300 TL'ye Varan Chip-Para!

Sömestir tatiline özel yurt dışı alışverişlerinizde kendi kampanyanızı yapmak ister misiniz? Kazanacağınız tutarı da siz belirleyin! İster 50.000 Mil Puan ister 300 TL'ye varan chip-para ya da indirim kazanmak için Axess Mobil’den kendi kampanyanızı oluşturun, kazanmaya başlayın!

Wings Private

Axess ile Doqu’da 18 aya varan taksit!

Axess'e özel kampanyaya dahil Doqu mağazalarında 1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2-14 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Wings Private

Axess'e özel Migros Toptan’da 50 TL chip-para!

Axess’e özel 6 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Migros Toptan Market’lerde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Wings Private

Axess ile d.ream Restoranlarında Artan İndirimler!

d.ream restoranlarında Axess Mobil ile yapacağın 2. işlemden 5. işleme kadar %5 indirim; 6. işlemden 9. işleme kadar %7,5 indirim, 10. işlemden itibaren yıl sonuna kadar %10 indirim.

Wings Private

Axess ile Vakkorama Cafe'de %10 İndirim Fırsatı!

31 Ocak 2020 tarihine kadar müziğin ve lezzetin buluşma noktası, şehrin en keyifli adresi Vakkorama Cafe'de Axess Mobil QR kod kullanılarak yapılacak ödemelerde %10 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Wings Private Genel Bilgiler
Wings Private kampanyaları, indirim fırsatları, güncel mil bilgileri
Wings Private kredi kartı kampanyaları, Wings Private indirim fırsatları, Wings Private güncel mil bilgileri ve daha fazlası için bizi takip edin.