Afili Bonus

Aralık ayında da yemek siparişlerinize 50TL’ye varan bonus desteği Deniz’den!

02 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında DenizBank bireysel kredi kartı ile yapılan her 50 TL ve üzeri restoran ve kafelerden yapacağınız yemek harcamalarında geçerlidir. Yemeğinizi evinize söyleyerek ya da paket servis alarak bonus kazanabilirsiniz.

Afili Bonus

Ramazan'da Hepsiexpress alışverişlerinize destek Deniz Bonus'tan.

04 - 17 Mayıs tarihleri arasında DenizBonus bireysel kredi kartınız ile Hepsiexpress üzerinden tek seferde yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL indirim.

Afili Bonus

Deniz Bonus'tan Market alışverişinize 100 TL'ye varan bonus!

Deniz Bonus ile Bonus üye işyerlerinde market sektöründe tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus kazanabilirsiniz.

Afili Bonus

Afili Bonus ile Hafta sonu tiyatro ve sinema keyfinize %30 bonus!

Hafta sonu daha keyifli vakit geçirmeniz için seçtiğiniz tiyatro oyunu veya sinema filmini Afili Bonus ile ödeyerek %30 bonus kazanabilirsiniz.

Afili Bonus

Afili Bonus ile Pazar kahvaltılarınıza %30 bonus!

Türkiye’nin her yerinde Pazar kahvaltılarınızı Afili Bonus ile yaparak ödemenize %30 bonus kazanabilirsiniz.

Afili Bonus

Deniz Bonus ile 40 TL bonuslu Cuma geldi!

İnternet üzerinden Bonus üye işyerlerinden 30 Kasım'a kadar kadar yapacağınız 200 TL ve üzeri 2. Harcamanıza 20 TL, 4. harcamanıza 20 TL toplam 40 TL bonus kazanabilirsiniz.

Afili Bonus

Afili Bonus’la BigChefs lezzetleri %15 indirimli!

Seçkin menüsüyle öne çıkan BigChefs ’in Türkiye’deki tüm restoranlarında geçerli %15 indirim ayrıcalığını aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz. Üstelik indirimden yararlanmak için ödemenizi Afili Bonus kredi kartınız ile yapmanız yeterli!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Afili Bonus Genel Bilgiler
Afili Bonus kampanyaları, indirimleri, bonus puan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Afili Bonus kampanyaları, Afili Bonus indirim fırsatları, Afili Bonus artı taksit ve puan avantajları, Afili Bonus güncel haberleri ve daha fazlası için bizi takip edin.