Encard

Enpara.com Tazeymis.com harcamalarınızın 30 TL’si bizden :)

1 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında her ay Tazeymis.com’dan Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamanızın 30 TL’si bizden!

Encard

Enpara.com Kitaplığınızda yer açın :)

En az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunan Ayın Enparalılarının, 31 Aralık 2021’e kadar her ay Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk harcamanın 25 TL’sini iade ediyoruz!

Encard

Enpara.com Storytel harcamalarınızın %50’si bizden!

31 Aralık 2021’e kadar her ay Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız aylık abonelik ücreti harcamanızın %50’si bizden!

Encard

Enpara.com Desteğinize destek oluyoruz!

Yıl sonuna kadar Dijital Dayanışma Platformu Solida’nın www.solida.app web sitesi üzerinden AÇEV, AKUT, Buldan Vakfı, EÇEV, KAÇUV, Koruncuk Vakfı, SMA-DER, TED, TEGV, TOG, Tohum Otizm Vakfı, UNICEF Türkiye veya WWF için 100 TL’ye kadar yapacağınız bağışların %20'si kadar da biz bağışta bulunuyoruz! Solida web sitesini ve Sivil Toplum Kuruluşları'nı incelemek için tıklayabilirsiniz.

Encard

Harvard Business Review Türkiye aboneliğinize anında indirim Enpara.com’dan!

30 Nisan 2022’ye kadar www.hbrturkiye.com web/mobil sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapacağınız yıllık dijital abonelik ücreti harcamanız 139 TL yerine 79 TL!

Encard

Enpara.com Kahvesiz olmaz diyenlere, Kafeingo’da geçerli %25 indirim!

31 Mayıs 2022’ye kadar www.kafeingo.co web/mobil sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız harcamaların %25’i bizden!

Encard

Enpara.com Her ay bi’ kahve bizden :)

30 Haziran 2022'ye kadar her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız ilk harcamanızın 15 TL’si bizden! Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve 2 fatura ödeme talimatınızın olması yeterli! Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerini görmek için tıklayınız.

Encard

Ayın Enparalıları Storytel’i %50 indirimli dinliyor!

30 Haziran 2022’ye kadar Ayın Enparalısı olduğunuz her ay Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız abonelik ücreti harcamanızın %50’si bizden!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Encard Genel Bilgiler
Encard Kampanyaları, indirimleri, puan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Encard Kampanyaları, Encard indirimleri, Encard puan fırsatları, Encard güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.