Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Tazeymis.com harcamalarınızın 30 TL’si bizden :)

1 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında her ay Tazeymis.com’dan Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamanızın 30 TL’si bizden!

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Kitaplığınızda yer açın :)

En az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunan Ayın Enparalılarının, 31 Aralık 2021’e kadar her ay Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk harcamanın 25 TL’sini iade ediyoruz!

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Findeks risk raporunuz bizden!

31 Aralık 2021'e kadar her ay Findeks üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile 12,98 TL’ye (11,00 TL + KDV) satın alacağınız ilk bireysel risk raporu bizden! Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.000 TL olması yeterli!

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Matriksdata ve Tradingview harcamalarınızın %25’i bizden!

Hisse senedi işlemlerine aracılık etmiyor olmamız borsacıların yanında olmadığımız anlamına gelmez :) 31 Aralık 2021’e kadar her ay Matriksdata ve/veya Tradingview üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 200 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %25’i bizden! Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 2.000 TL olması yeterli!

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Spotify, Netflix ve YouTube Premium harcamalarınızın %50’si bizden!

Yıl sonuna kadar her ay Spotify, Netflix, YouTube Premium platformları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si bizden! Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.500 TL olması yeterli!

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Storytel harcamalarınızın %50’si bizden!

31 Aralık 2021’e kadar her ay Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız aylık abonelik ücreti harcamanızın %50’si bizden!

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Desteğinize destek oluyoruz!

Yıl sonuna kadar Dijital Dayanışma Platformu Solida’nın www.solida.app web sitesi üzerinden AÇEV, AKUT, Buldan Vakfı, EÇEV, KAÇUV, Koruncuk Vakfı, SMA-DER, TED, TEGV, TOG, Tohum Otizm Vakfı, UNICEF Türkiye veya WWF için 100 TL’ye kadar yapacağınız bağışların %20'si kadar da biz bağışta bulunuyoruz! Solida web sitesini ve Sivil Toplum Kuruluşları'nı incelemek için tıklayabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı

Harvard Business Review Türkiye aboneliğinize anında indirim Enpara.com’dan!

30 Nisan 2022’ye kadar www.hbrturkiye.com web/mobil sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapacağınız yıllık dijital abonelik ücreti harcamanız 139 TL yerine 79 TL!

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Enpara.com Kredi Kartı Genel Bilgiler
Enpara.com Kredi Kartı kampanyaları, indirimleri, artı taksit fırsatları, taksit atlat
Enpara.com Kredi Kartı kampanyaları, Enpara.com Kredi Kartı indirimleri, artı taksit fırsatları, taksit atlatma ve daha pek çok güncel bilgileri bu sayfadan takip edin