Bonus Business

Petrol Ofisi'nde Bonus'lulara 130 TL bonus, BonusFlaş ile kampanyaya katılanlara 140 TL bonus!

01 Ekim-15 Kasım 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFISI istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 140 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 130 TL bonus kazanabilirsiniz.İşlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmesi gerekmektedir.

Bonus Business

www.network.com.tr'de GarantiPay'le 300 TL bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasındawww.network.com.tr'de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 300 TL bonus verilecektir.Kampanyadan BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım yapıldıktan sonra ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar faydalanabilir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Bonus Business

NetWork'te 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL NetWork bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, NetWork'te tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL NetWork bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Bonus Business

Bonus ile Siemens'te Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Siemens yetkili satıcılarında geçerlidir.Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Siemens yetkili satıcılarında yapılan 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 5 taksit ilave edilerek gerçekleşir.İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Bonus Business

Bonus ile Profilo'da Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Profilo yetkili satıcılarında geçerlidir.Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Profilo yetkili satıcılarında yapılan 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 5 taksit ilave edilerek gerçekleşir.İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Bonus Business

Bonus ile Gaggenau'da Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Gaggenau yetkili satıcılarında geçerlidir.Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Gaggenau yetkili satıcılarında yapılan 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 5 taksit ilave edilerek gerçekleşir.İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Bonus Business

Bonus ile Bosch Ev Aletleri'nde Peşin Fiyatına 9 Taksit

Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Bosch yetkili satıcılarında geçerlidir.Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Bosch yetkili satıcılarında yapılan 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 5 taksit ilave edilerek gerçekleşir.İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Bonus Business

www.damattween.com'da GarantiPay'le 300 TL bonus!

Kampanya kapsamındawww.damattween.com'da 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 12.000 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler, 300 TL bonus kazanacaktır. Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Bonus Business Genel Bilgiler
Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları, güncel taksit seçenekleri
Bonus Business kampanyaları, Bonus Business bonus fırsatları, Bonus Business güncel taksit fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.