Dragon Bonus Business

Bonus Business ile Market Alışverişlerinizde 100 TL bonus sizi bekliyor!

17 Aralık - 31 Ocak tarihleri arasında Bonus Business ile tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri toptan market ve çeşitli gıda harcamasına 20TL, toplam 100TL bonus kazanabilirsiniz.

Dragon Bonus Business

Bonus Business ile Market & Gıda Harcamalarınıza 100 TL Bonus!

Bonus Flaş ile Kampanyaya katılarak yapacağınız 750 TL ve üzeri market veya gıda harcamalarınızın ilki ile 25 TL, üçüncüsü ile 25 TL, beşincisi ile 50 TL; toplamda 100 TL bonus kazanabilirsiniz.

Dragon Bonus Business

Bonus Business ile Restoran Harcamalarınıza 60 TL Bonus!

Kampanyaya katılarak haftanın Pazartesi ve Cuma günlerinde Bonus Business ile yapacağınız her 200 TL ve üzeri restoran harcaması için 20 TL, toplamda 60 TL’ye varan bonus kazanabilirsiniz.

Dragon Bonus Business

Bonus Business ile Yapı ve Mobilya Harcamanıza 100 TL İndirim!

4 - 31 Aralık tarihleri arasında Bonus Business ile tek seferde yapılacak 1.500 TL üzeri yapı ve mobilya harcamasına 100 TL indirim kazanabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Dragon Bonus Business Genel Bilgiler

Dragon Bonus Business Card, özellikle Uzak Doğu'da yatırım ve ticari ilişkileri bulunan büyük ölçekte Türk şirketlerine ve KOBİ'lere özel ayrıcalıklar sunan bir şirket kredi kartıdır. Çin’de HER YERDE ve Uzak Doğu'da geçerli olan ticari kredi kartı Dragon Bonus Business, iş seyahatlerinizde yanınızdan ayıramayacağınız kartınız olacak. Dragon Bonus Business ile 250.000'i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde taksit yapabilir, hem Türkiye’de hem yurt dışında yaptığınız alışverişlerden bonus kazanır, Union Pay işbirliği ile Uzak Doğu size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Dragon Bonus Business Card dünyanın her yerinde Union Pay amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerlidir.

Dragon Bonus Business ile nakit akışınızı düzenleyin;

Çin’de HER YERDE ve Uzak Doğu’da geçerliliği ile iş seyahatlerinizi kolaylaştırır.

Nakit taşıma riskini ortadan kaldırır, tüm ödemelerinizi kartınızdan yapmanızı, daha güvenli harcamanızı sağlar.

Seyahat ve Concierge hattı ile otel konaklamasından uçak biletine, Çin’e yapılacak iş seyahatleri için vize temininden araç kiralamaya kadar çeşitli hizmetler sunar. Detaylar için tıklayınız.

Yurtdışı seyahatlerinizde sunduğu sigorta hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Detaylar için tıklayınız.

Çin’de ve dünya genelinde yüzlerce restoran, otel ve markada %30’a varan size özel indirimler ve hediye olanakları sunar. Detaylar için tıklayınız.

250.000'i aşkın Bonus Card Program Ortağı'nda yapacağınız harcamalarınızda bonus kazanır, taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

Üstelik Türkiye ve yurt dışında Union Pay ile ödeme kabul eden milyonlarca işyerinde yapacağınız harcamalardan bonus biriktirebilirsiniz.

Dragon Bonus Business Card'ınızda biriken bonusunuzla aşağıdaki noktalardan istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz:

Bonus Card Program Ortakları

Alışveriş

Seyahat Hattı'nda kullanılacak bonuslarınız 2 kat değerlidir!

Alışverişlerinizde BonusFlaş’tan QR ile ödemeyi tercih ederek %7 ekstra bonus kazanırsınız.

Dragon Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları ve güncel bonus fırsatları
Dragon Bonus Business kampanyaları, indirim fırsatları, güncel bonus fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.