Flexi

Bonus ile Goodyear'da 9 taksit!

9 taksit kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar 750 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere +5 taksit Garanti BBVA tarafından eklenerek geçerli olacaktır.Kampanya kapsamında 750 TL üzeri 2 ve 7 arası taksitli işlemlere +5 taksit verilecektir.Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Flexi

Bonus ile DeFacto'da peşin fiyatına 10 taksit!

1 Eylül-30 Kasım 2023 tarihleri arasında DeFacto'da alışveriş tutarı limiti olmaksızın peşin fiyatına 10 taksit imkanı sunulacaktır.Kampanya dahilinde 6 taksitli işlemlerde +4 taksit uygulanacaktır.Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Flexi

Petrol Ofisi'nde mobil veya QR ile ödemeye ekstra 10 TL bonus!

01 Ekim-15 Kasım 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak yapılan ilk 500 TL ve üzeri alışverişe ekstra 10 TL bonus verilecektir.İşlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmesi gerekmektedir.

Flexi

Petrol Ofisi'nde Bonus'lulara 130 TL bonus, BonusFlaş ile kampanyaya katılanlara 140 TL bonus!

01 Ekim-15 Kasım 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFISI istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 140 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 130 TL bonus kazanabilirsiniz.İşlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmesi gerekmektedir.

Flexi

e-cerez.com'da GarantiPay'e özel 60 TL bonus!

www.e-cerez.com'da 600 TL üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak bonus kartlarınız ile yapın 60 TL bonus kazanın.Kampanyadan BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım yapıldıktan sonra ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar faydalanabilir.

Flexi

www.network.com.tr'de GarantiPay'le 300 TL bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasındawww.network.com.tr'de Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 300 TL bonus verilecektir.Kampanyadan BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım yapıldıktan sonra ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar faydalanabilir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Flexi

NetWork'te 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL NetWork bonus!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, NetWork'te tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL NetWork bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Flexi

Bonus ile Siemens'te Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Siemens yetkili satıcılarında geçerlidir.Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Siemens yetkili satıcılarında yapılan 4 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 5 taksit ilave edilerek gerçekleşir.İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Flexi Genel Bilgiler
Flexi kredi kartı kampanyaları, indirimleri, bonus puan fırsatları ve güncel taksit seçenekleri
Flexi kart kampanyaları, Flexi Bonus fırsatları, Bonus Flexi indirimleri, güncel Flexi haberleri ve daha fazlası bu sayfada