Parafly

Süvari mağazalarında 150 TL ParafPara ve 7 taksit

8-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Paraf ile Süvari mağazalarında Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 150 TL ParafPara kazanılacaktır. 

Parafly

DeFacto'da 100 TL ParafPara ve peşin fiyatına 4 taksit

02-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Paraf ile DeFacto’da Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL ParafPara kazanılacaktır.  

Parafly

Vivense’de %6 İndirim Fırsatıyla Vade Farksız 5 Taksit

Bireysel kredi kartları ile 30 Kasım 2023 tarihine kadar Vivense mağazalarından ve vivense.com‘dan Paraf ile gerçekleştirilecek 3 taksitli işlemlerde vade farksız +2 uygulanacaktır.

Parafly

Casper’da 6 taksit

Bireysel kredi kartları ile 30 Kasım 2023 tarihine kadar www.casper.com.tr  web sitesinde Paraf POS’undan yapılacak 100 TL üzeri 3 taksitli işlemlerde geçerlidir.

Parafly

Tatil alışverişlerinize +2 taksit!

Kampanya 30 Kasım 2023 tarihine kadar kampanyaya dahil seyahat acentelerinde Paraf POS‘larından yapılacak taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Parafly

Optik ve saat sektöründe +2 taksit!

Bireysel kredi kartları ile 30 Kasım 2023 tarihine kadar Paraf POS bulunan optik ve saat mağazalarında Paraf POS’undan yapılacak 750 TL ve üzeri taksitli işlemlerde geçerlidir.

Parafly

Toyzz Shop Mağazalarında +5 Taksit Kampanyası

Bireysel kredi kartları ile 31 Aralık 2023 tarihine kadar Paraf ile Toyzz Shop mağazalarından yapılacak olan 2 taksitli işlemlerde +5 taksit kampanyası uygulanacaktır. 

Parafly

Isıtma & Soğutma Sektöründe +2 Taksit!

Bireysel kredi kartları ile 1- 30 Kasım 2023 tarihleri arasında kampanyaya dahil anlaşmalı markalarda Paraf POS ‘ larından yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Parafly Genel Bilgiler

Parafly Halk Bankasının seyahat kredi kartı. Dünyayı Keşfetmek Bir Ayrıcalıksa, Parafly ile Ayrıcalık Sizden Taraf!

Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınızı Parafly Seyahat Hattı ile alacağınız yurt içi yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, cruise ve araç kiralama hizmetlerinde katlı olarak kullanabilirsiniz. ParafParanızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak da işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

Parafly Seyahat Hattı’na; 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayıp; sırasıyla 1 ve 8 numaralarını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Parafly Seyahat Hattı’na resmi tatil ve bayramlar hariç hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 09:00-14:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  • Günlük girişli otel ve araç kiralamalarında 16:30 sonrası rezervasyonlarda işlem dönüşleri ertesi güne sarkabilmektedir.
  • Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm hizmetler Setur tarafından verilmektedir. Setur ilgili hizmetleri anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile sunar.

1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılabilecek ParafPara/Avans ParafPara limiti 2.500 ParafPara'dır. Parafly Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş. tarafından verilmektedir. 

Parafly kampanyaları, indirimleri, güncel Mil Puan bilgileri, artı taksit fırsatları
Parafly kampanyaları, Parafly indirimleri, Parafly güncel Mil Puan bilgileri, Parafly artı taksit fırsatları ve daha fazlası için bizi takip edin.