Parafly Platinum

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerine Paraf'tan 3 Taksit Fırsatı!

Paraf ile 1 Temmuz-1 Ağustos 2022 tarihleri arasında Halkbank Mobil, Halkbank İnternet Şubesi, Dialog ya da gib.gov.tr’den yapılacak MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleşecektir.

Parafly Platinum

Paraf'tan 3 ay erteleme ve 3 taksit!

30 Haziran 2020’ye kadar kesilecek her ekstre, ekstre dönemine ait borç bakiyesinin aylık %1,10 faizle 3 ay erteleme ve ertelenen bakiyenin 3 eşit taksitte geri ödenmesi şeklinde yansıtılacaktır.

Parafly Platinum

Parafly’dan Seyahat Harcamalarınıza Özel 70 TL’ye Varan ParafPara!

Parafly ile 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında seyahat, hava yolu, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ilk 150 TL ve üzeri harcamadan sonraki her 150 TL ve üzeri harcamaya 10 TL toplamda 70 TL ParafPara verilecektir.

Parafly Platinum

Paraf ile Tatlimeyve.com’ da %25 indirim fırsatı!

01-30 Kasım 2019 tarihleri arasında www.tatlimeyve.com 'dan yapılacak 79 TL ve üzeri (KDV Dahil) jelibon sepetleri hariç tüm ürünler de anında %25 indirim uygulanacaktır.

Parafly Platinum

Paraf ile Otomotiv ve Lastik Alışverişlerinizde +2 Taksit!

31 Ocak 2020 tarihine kadar Paraf anlaşmalı Lastik ve Otomotiv Markalarında ve Bayilerinden Paraf ile yapılacak 2 - 10 taksitli alışverişlerde +2 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Parafly Platinum

Paraf ile Giyim Sektöründe +3 Taksit!

1 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında giyim, ayakkabı ve aksesuar mağazalarında yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +3 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Parafly Platinum

Visa Platinum'la ISG Lounge'da Ayrıcalıklısınız!

Visa Platinum kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı ISG Lounge’a iç hatlar terminalinde 55TL, dış hatlar terminalinde 55TL ödemeyle giriş yaparak seyahatinize daha keyifli başlayabilirsiniz.

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER
Parafly Platinum Genel Bilgiler
Parafly Platinum Mil puan fırsatları, güncel taksit seçenekleri, indirimleri
Parafly Platinum kampanyaları, Parafly Platinum paraf puan fırsatları, Parafly Platinum güncel taksit seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip edin.